Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

A 5 - 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 5.000 9.400 0.000 14.400 2.700 9.100 0.000 11.800 2.700 8.800 0.000 11.500 37.700
2. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 4.500 9.400 0.000 13.900 2.800 8.750 0.000 11.550 2.100 8.700 0.000 10.800 36.250
2. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 4.500 9.100 0.000 13.600 2.600 8.600 0.000 11.200 2.600 8.850 0.000 11.450 36.250
4. Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 4.500 9.300 0.000 13.800 2.800 8.350 0.000 11.150 2.200 8.550 0.000 10.750 35.700
5. Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.500 9.570 0.000 14.067 2.600 7.650 0.000 10.250 2.700 8.000 0.000 10.700 35.017
6. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 4.500 8.400 0.000 12.900 2.600 8.000 0.000 10.600 2.500 8.900 0.000 11.400 34.900
7. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 4.000 8.900 0.000 12.900 2.700 8.200 0.000 10.900 2.000 9.050 0.000 11.050 34.850
8. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 4.000 9.330 0.000 13.333 2.900 7.700 0.000 10.600 2.600 8.300 0.000 10.900 34.833
9. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 5.000 9.130 0.000 14.133 2.200 7.900 0.000 10.100 2.800 7.750 0.000 10.550 34.783
10. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 4.000 9.300 0.000 13.300 2.800 7.650 0.000 10.450 2.600 8.400 0.000 11.000 34.750
11. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 4.000 9.100 0.000 13.100 2.800 7.950 0.000 10.750 2.800 7.900 0.000 10.700 34.550
12. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 4.500 9.170 0.000 13.667 2.700 6.850 0.000 9.550 2.500 8.700 0.000 11.200 34.417
13. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 4.000 7.400 0.000 11.400 2.800 8.500 0.000 11.300 2.500 9.000 0.000 11.500 34.200
14. Štrálová Michelle 2011 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Víchová 4.000 9.170 0.000 13.167 2.600 7.400 0.000 10.000 2.700 7.900 0.000 10.600 33.767
15. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 4.500 8.430 0.000 12.933 2.800 7.800 0.000 10.600 2.200 7.250 0.000 9.450 32.983
16. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 4.000 8.870 0.000 12.867 3.000 5.400 0.000 8.400 2.800 8.550 0.000 11.350 32.617
17. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 4.000 8.330 0.000 12.333 2.000 7.350 0.000 9.350 2.700 8.000 0.000 10.700 32.383
18. Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Milerská 4.500 8.400 0.000 12.900 3.000 6.050 0.000 9.050 2.800 7.550 0.000 10.350 32.300
19. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.000 7.400 0.000 11.400 2.500 7.650 0.000 10.150 2.700 7.500 0.000 10.200 31.750
20. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.000 8.370 0.000 12.367 2.400 7.450 2.000 7.850 2.700 7.800 0.000 10.500 30.717

zpět na detail závodu