Česká gymnastická federace

Menu

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Eliška Kartusová

Ročník:2011
Město:Ostrava
Trenér:Dudová, El-Khairy
Oddíl: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 4A - roč. 2011 1.
24.11.2019 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 32.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 29.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ V. VS 2A - ZP ČGF s. 28 11.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VI. VS 4B mladší - ZP ČGF s. 14 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 1.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 5 - 2011 1.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 7.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 10.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 4.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 2.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ V. liga 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 20.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 3.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 5.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1A (7-8 let) 1.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 1A 7-8 let (VS 1) 3.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. žákyně VS 1 A (2010-2011) - povinné sestavy 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 16.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 5.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 1.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší I A 3.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 1.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3B roč. 2010-2011 1.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 2.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 1.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi 6.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Začínající žákyně A 0.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Nejmladší žákyně 2010-2011 1.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři