Na hlavní obsah

Ella Matoušková


Ročník:2011
Město:Svinaře
Trenér:Stejskalová, Bártová, Nosková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 7.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 33.
12.11.2023 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. liga 5.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 5.
2.6.-4.6.2023 SG Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 35.
21.5.2023 Přebor Středočeského kraje SGZ VS4 A 1.
14.5.2023 Memoriál Věry Růžičkové - kvalifikační závod SGZ VS4 A 19.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 20.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - žákyně 6.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 30.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 5.
19.11.2022 Přebor Středočeského kraje družstev a plnění VS SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 6.
19.11.2022 Přebor Středočeského kraje družstev a plnění VS SGZ II. LIGA 4.
25.9.2022 Říčanské hvězdičky SGZ 4. ktg. ELITE bez omezení - VS5B 2.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 1.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3A OPEN 9.
28.5.2022 Přebor Středočeského kraje SGZ VS3A 1.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 7.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 6.
23.4.2022 Trhovosvinenský pohár 2022 SGZ VS 4 B 2.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 5.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 13.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 2.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Finále 4.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 5.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA 4.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 8.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 23.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 4.
18.9.2021 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A 1.
18.9.2021 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A - OPEN 1.
5.9.2021 Říčanské hvězdičky SGZ 5. ktg. - VS3 C 5.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A OPEN 2.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 4A - roč. 2011 4.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. LIGA 4.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. liga - jednotlivkyně 29.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 35.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 27.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS1A 3.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS1A - OPEN 3.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - OPEN 24.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 5 - 2011 17.
6.10.2018 SGŽ, SGM Dráček SGZ Kategorie 3A roč. 2011-2012 8.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny