Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

 20.4.2019
 pořadatel: Sportovní hala
Stáhnout výsledky

III. VS 1A - ZP ČGF s. 19

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol. 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.500 0.000 17.500 72.650
2. Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.400 0.000 17.400 9.000 7.750 0.000 16.750 72.550
3. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol. 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 7.050 0.000 16.050 71.950
4. Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.050 0.000 17.050 71.600
5. Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková, Václavíková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 9.450 0.000 19.450 8.500 7.600 0.000 16.100 10.000 6.900 0.000 16.900 71.200
6. Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.600 0.000 16.600 70.800
7. Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.150 0.000 18.150 9.000 5.600 0.000 14.600 10.000 7.650 0.400 17.250 69.100
8. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 9.200 0.000 19.200 8.500 5.600 0.000 14.100 10.000 7.550 0.000 17.550 68.900
9. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.650 0.000 16.650 9.000 4.800 0.000 13.800 67.000
10. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.600 0.000 18.600 8.500 6.750 0.000 15.250 6.800 6.450 0.000 13.250 65.750
11. Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo kol. 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 6.400 0.000 14.900 7.800 6.600 0.000 14.400 65.400
12. Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 5.800 0.000 15.800 8.000 5.400 0.000 13.400 63.800
13. Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.300 0.000 16.300 7.400 4.250 0.600 11.050 63.600
14. Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 8.800 0.000 18.800 8.500 5.850 0.000 14.350 8.600 4.200 0.000 12.800 63.250
15. Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.150 0.000 18.150 9.000 6.850 0.000 15.850 7.800 3.850 0.000 11.650 63.150
16. Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol. 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 8.050 0.000 18.050 8.500 4.850 0.000 13.350 8.600 5.150 0.000 13.750 61.350
17. Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo kol. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.950 0.000 17.950 6.800 4.850 0.000 11.650 6.400 5.400 0.000 11.800 59.650
18. Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol. 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.500 0.000 17.500 6.000 6.400 0.000 12.400 8.000 3.650 0.000 11.650 58.750

zpět na detail závodu