Na hlavní obsah

Barbora Kubová


Ročník:2011
Město:
Trenér:Cigánková
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky SK Přerov (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
19.5.2024 Přebor Olomouckého kraje SGZ VS4A 1.
8.5.2024 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 18.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 24.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 112.
17.11.2023 Přebor olomouckého kraje - družstva 2023 SGZ II. liga 1.
4.6.2023 MIstrovství MČR MT 2023 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Kladina 1.
2.6.-4.6.2023 SG Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 25.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A 19.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 18.
15.4.2023 Znojmo Gym Cup 2023 SGZ V. VS 4B 3.
25.2.2023 Zlatý štít SGZ Juniorky 11.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 46.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 20.
20.11.2022 Přebor Olomouckého kraje SGZ II. liga 3.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 22.
28.5.2022 Přebor Olomouckého kraje VS SGZ VS3 A 2.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 16.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 14.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 13.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 22.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 84.
21.11.2021 Přebor Olomouckého kraje SGZ II. liga (2013 a starší) 0.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 16.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 12.
19.9.2021 Přebor Olomouckého kraje jednotlivkyň SGZ VS2A 2.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 22.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1A 7.
19.5.2019 SGŽ Přebor Olomouckého Kraje SGZ VS1 A 1.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ III. VS 1A - ZP ČGF s. 19 2.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 3. kategorie - ŽÁKYNĚ A 1.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012 10.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ III. Nejmladší žákyně 7.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 20.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ I. mini 1.
Datum Závod
31.5.-2.6.2024 SG Mistrovství ČR MT