Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

 20.4.2019
 pořadatel: Sportovní hala
Stáhnout výsledky

V. VS 2A - ZP ČGF s. 28

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 9.200 0.000 19.200 75.950
2. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.700 0.000 18.700 75.250
3. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.550 0.000 19.550 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.200 0.000 18.200 74.800
4. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.400 0.000 18.400 73.250
5. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.450 0.000 17.450 72.900
6. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.000 0.000 18.000 9.000 7.100 0.000 16.100 10.000 8.150 0.000 18.150 70.850
7. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.850 0.000 16.850 8.600 7.700 0.000 16.300 70.500
8. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 9.200 7.550 0.000 16.750 9.600 7.350 0.000 16.950 69.800
9. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.100 0.000 17.100 9.400 7.750 0.000 17.150 69.650
10. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.300 0.000 16.300 9.600 6.450 0.000 16.050 69.050
11. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 6.750 0.000 15.250 9.200 7.450 0.000 16.650 10.000 7.350 0.000 17.350 68.100
12. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.300 0.000 16.300 9.000 6.700 0.000 15.700 66.800
13. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.400 0.000 16.400 8.000 6.550 0.000 14.550 9.400 6.950 0.000 16.350 65.950
14. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 6.900 0.000 16.900 8.700 6.200 0.000 14.900 9.400 5.400 0.000 14.800 65.850
15. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 5.300 0.000 15.300 8.600 6.400 0.000 15.000 65.500
16. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 5.750 0.000 14.250 9.200 6.450 0.000 15.650 8.600 5.650 0.000 14.250 62.450
17. Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.800 0.000 17.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.800

zpět na detail závodu