Na hlavní obsah

Kristýna Löfflerová


Ročník:2010
Město:Zlín
Trenér:Janečková, Korcová
Oddíl: Gymnastika Zlín, z.s. (PA, SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.4.2024 Memoriál Jiřího Junka SGZ 4. kategorie 1.
16.3.2024 Memoriál Evy Hýbalové SGZ 10. Kategorie - elite B 1.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 13.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 37.
18.11.2023 Přebor Zlínského kraje SGZ II. liga 1.
2.6.-4.6.2023 SG Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 28.
21.5.2023 Přebor Zlínského kraje SGZ VS4 A 1.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A 18.
15.4.2023 Znojmo Gym Cup 2023 SGZ VI. VS 5B 5.
1.4.2023 Aprílový závod SGZ Kategorie VS5B 5.
25.2.2023 Zlatý štít SGZ Juniorky 9.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 75.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 18.
19.11.2022 Přebor Zlínského kraje SGZ II. liga 1.
8.10.2022 Gymnastické naděje SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 9.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 38.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 8.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 35.
22.5.2022 Krajský přebor Zlínského kraje SGZ VS3 A 1.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 6.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 4.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 16.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 43.
20.11.2021 Přebor Zlínského kraje SGZ II. LIGA 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 24.
18.9.2021 Přebor Zlínského kraje SGZ VS3 A 1.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 5.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 55.
8.6.2019 Přebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice žen SGZ VS2 A 3.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 34.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 52.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ V. VS 2A - ZP ČGF s. 28 13.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 36.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 22.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 27.
Datum Závod
20.4.2024 Žbluňk cup