Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Gymnastické naděje

 9.3.2019
 pořadatel: Uherský Ostroh
Stáhnout výsledky

6. Kategorie - ŽÁKYNĚ D

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.860 0.000 11.660 2.700 8.400 0.000 11.100 3.700 7.800 0.000 11.500 3.600 9.200 0.000 12.800 47.060
2. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 9.060 0.000 11.860 2.600 8.900 0.000 11.500 3.400 7.700 0.000 11.100 3.300 8.950 0.000 12.250 46.710
3. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.400 9.300 0.000 11.700 3.000 8.333 0.000 11.333 3.700 7.650 0.000 11.350 3.200 8.950 0.000 12.150 46.533
4. Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.000 9.230 0.000 11.230 2.000 8.700 0.000 10.700 3.200 8.100 0.000 11.300 3.200 8.500 0.000 11.700 44.930
5. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.800 9.100 0.000 11.900 2.000 8.633 0.000 10.633 2.800 7.000 0.000 9.800 3.100 8.650 0.000 11.750 44.083
6. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.800 8.760 0.000 11.560 2.800 7.967 0.000 10.767 3.700 6.200 0.000 9.900 3.200 8.300 0.000 11.500 43.727
7. Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.000 8.530 0.000 10.530 2.000 8.767 0.000 10.767 2.700 8.150 0.000 10.850 3.000 8.400 0.000 11.400 43.547
8. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.830 0.000 10.830 2.000 8.633 0.000 10.633 2.500 7.100 0.000 9.600 2.900 8.700 0.000 11.600 42.663
9. Klimková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 9.230 0.000 11.230 2.100 7.967 0.000 10.067 2.600 6.750 0.000 9.350 3.100 8.300 0.000 11.400 42.047
10. Fialová Ema 2008 KSG Rosice Hajdin 2.000 8.730 0.000 10.730 2.000 7.700 0.000 9.700 2.600 7.150 0.000 9.750 3.000 8.500 0.000 11.500 41.680
11. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.930 0.000 10.930 2.100 8.400 0.000 10.500 2.700 5.800 0.000 8.500 3.000 8.700 0.000 11.700 41.630
12. Zemanová Jolana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.760 0.000 10.760 2.100 7.767 0.000 9.867 2.700 6.300 0.000 9.000 3.100 8.400 0.000 11.500 41.127
13. Zajíčková Eliška 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.670 0.000 9.670 2.700 6.850 0.000 9.550 2.900 8.300 0.500 10.700 40.620
14. Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.000 8.230 0.000 10.230 2.000 8.000 0.000 10.000 3.000 6.600 0.000 9.600 3.000 8.150 0.500 10.650 40.480
15. Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 8.700 0.000 10.700 1.500 7.867 0.000 9.367 2.600 7.100 0.000 9.700 2.800 8.300 0.500 10.600 40.367
16. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.260 0.000 10.260 2.000 8.267 0.000 10.267 3.100 5.500 0.000 8.600 3.100 7.050 0.000 10.150 39.277
17. Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves 2.000 8.360 0.000 10.360 2.000 8.067 0.000 10.067 2.600 6.200 0.000 8.800 3.100 7.300 0.500 9.900 39.127
18. Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 7.800 0.000 9.300 2.500 6.100 0.000 8.600 3.100 7.750 0.500 10.350 38.850
19. Hájková Veronika 2008 KSG Rosice Hajdin 2.000 8.530 0.000 10.530 2.000 7.667 0.000 9.667 2.400 5.600 0.000 8.000 3.000 7.150 0.000 10.150 38.347
20. Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.000 8.730 0.000 10.730 2.000 7.333 0.000 9.333 2.000 4.900 0.000 6.900 3.000 7.650 0.000 10.650 37.613
21. Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 8.460 0.000 10.460 2.100 6.267 0.000 8.367 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.827

zpět na detail závodu