Na hlavní obsah

Vivien Hilšerová


Ročník:2007
Město:Frenštát p.R.
Trenér:El-Khairy, Dudová, Ševčík
Oddíl: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. (SGZ, TG)
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 11.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 3.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 1.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
24.10.2021 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 22.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 10.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4A 5.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS5 A 1.
5.9.2021 Říčanské hvězdičky SGZ 1. ktg. - VS5 B 1.
19.6.2021 Zlatý štít SGZ Juniorky C, Ženy C 1.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 1A - roč. 2007 a starší 2.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 35.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 14.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 15.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 18.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 16.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 6.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 6. Kategorie - ŽÁKYNĚ D 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 6.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 2.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší II 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 11.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 3.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 2.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VII. žákyně 2007 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 8.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 11.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 1.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 13.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 10.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 3.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 37.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 4.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 30.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 27.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 1.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 12.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 7.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 4.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čertice 6.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně družstva 6.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ IV.kategorie - lavička 1.
Datum Závod
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT