Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod

 21.12.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Dívky 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 9.250 0.000 12.750 3.000 9.230 0.000 12.233 3.000 9.500 0.000 12.500 37.483
2. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.500 9.300 0.000 12.800 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 9.350 0.000 12.350 37.350
3. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.500 8.950 0.000 12.450 3.000 9.070 0.000 12.067 3.000 9.600 0.000 12.600 37.117
4. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.500 8.850 0.000 12.350 3.000 9.070 0.000 12.067 3.000 9.400 0.000 12.400 36.817
5. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.500 8.750 0.000 12.250 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 9.350 0.000 12.350 36.700
6. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 3.500 8.650 0.000 12.150 3.000 9.030 0.000 12.033 3.000 9.400 0.000 12.400 36.583
7. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 8.550 0.000 12.050 3.000 9.170 0.000 12.167 3.000 9.250 0.000 12.250 36.467
8. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.500 9.100 0.000 12.600 3.000 8.830 0.000 11.833 3.000 8.400 0.000 11.400 35.833
9. Lee Irena 2010 T.J. Sokol Kolín Opočenská 3.500 7.850 0.000 11.350 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.350 0.000 12.350 35.600
10. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 3.500 8.950 0.000 12.450 3.000 7.730 0.000 10.733 3.000 9.350 0.000 12.350 35.533
11. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 8.330 0.000 11.333 3.000 9.000 0.000 12.000 35.083
12. Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.500 8.350 0.000 11.850 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.150 0.000 11.150 34.800
13. Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.650 0.000 11.650 34.750
14. Vašínová Patricie 2010 SK Hradčany Svobodová 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.030 0.000 11.033 3.000 8.900 0.000 11.900 34.733
15. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.500 7.850 0.000 11.350 3.000 8.130 0.000 11.133 2.000 9.150 0.000 11.150 33.633
16. Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.500 7.400 0.000 10.900 3.000 8.330 0.000 11.333 3.000 8.300 0.000 11.300 33.533
17. Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.500 7.350 0.000 10.850 3.000 7.970 0.000 10.967 3.000 8.700 0.000 11.700 33.517
18. Vrbová Tereza 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.000 0.000 11.000 33.150
19. Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.500 7.050 0.000 10.550 2.000 8.130 0.000 10.133 3.000 8.450 0.000 11.450 32.133
20. Jansová Justýna 2010 SK PLHOV - NÁCHOD,z.s. Pavlovičová 3.500 8.000 0.000 11.500 2.000 7.200 0.000 9.200 3.000 8.300 0.000 11.300 32.000
21. Berdánová Emily 2011 ZŠ Klausova Kudličková 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 7.700 0.000 10.700 2.000 7.750 0.000 9.750 31.350
22. Tudzaroffová Justýna 2010 ZŠ Klausova Kudličková 3.500 7.850 0.000 11.350 3.000 7.170 1.000 9.167 3.000 7.800 0.000 10.800 31.317
23. Tichavská Viktorie 2010 ZŠ Klausova Kudličková 3.000 7.400 0.000 10.400 2.000 6.130 0.000 8.133 3.000 8.000 0.000 11.000 29.533
24. Krebs Karolína 2010 BubbleGym Milerská, Konečná 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 5.200 1.000 7.200 3.000 7.600 0.000 10.600 28.400

zpět na detail závodu