Na hlavní obsah

Ema Jirásková


Ročník:2010
Město:Praha 9 - Satalice
Trenér:Zahradníčková D+J
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
1.5.2022 Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ VS1B Přebor Prahy 5.
1.5.2022 Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ VS4C Přebor Prahy 3.
1.5.2022 Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ VS1B OPEN 10.
24.4.2022 Bedřichovský ježek -24. ročník SGZ kat.IV. - VS 4 C 2.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Žákyně VS4B 18.
30.1.2022 Memoriály SHP SGZ Kladina - kat. II, kvalifikace 15.
30.1.2022 Memoriály SHP SGZ Prostná - kat. II, kvalifikace 13.
22.1.-23.1.2022 Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata SGZ Starší I 19.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ III. LIGA 3.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ III. LIGA - jednotlivkyně 9.
15.10.-17.10.2021 Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" SGZ VS4C - starší žákyně 46.
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ VS4 C - starší žákyně 15.
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ Pohar Very Caslavske 42.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 27.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 28.
21.12.2019 Vánoční závod SGZ Dívky 2010 11.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 11.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 40.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 13.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 51.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 44.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0B 7.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Vložený dvojboj I. kat 2012-2010 12.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (dvojboj) 18.
6.10.2018 SGŽ, SGM Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2009-2010 26.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny