Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 13.4.2019
Stáhnout výsledky

V.kategorie VS1A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.250 0.000 19.250 8.500 8.300 0.000 16.800 10.000 8.000 0.000 18.000 54.050
2. Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.150 0.000 17.150 54.000
3. Najdekrová Julie 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.050 0.000 17.050 53.850
4. Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.650 0.000 17.650 9.300 7.150 0.000 16.450 10.000 8.150 0.000 18.150 52.250
5. Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.750 0.000 17.750 8.800 6.900 0.000 15.700 51.700
6. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.600 0.000 17.600 9.000 6.500 0.000 15.500 51.550
7. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.600 0.000 18.600 8.500 7.550 0.000 16.050 10.000 6.850 0.000 16.850 51.500
8. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.450 0.000 18.450 8.500 7.250 0.000 15.750 10.000 7.150 0.000 17.150 51.350
9. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 7.450 0.000 17.450 51.350
10. Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková, Václavíková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.650 0.000 18.650 9.000 4.850 0.000 13.850 51.150
11. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.700 0.000 16.700 7.800 7.000 0.000 14.800 50.300
12. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.800 0.000 18.800 8.500 6.950 0.000 15.450 8.800 6.650 0.000 15.450 49.700
13. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.850 0.000 17.850 8.500 6.050 0.000 14.550 10.000 7.050 0.000 17.050 49.450
14. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.850 0.000 15.850 8.800 6.500 0.000 15.300 49.250
15. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.500 0.000 16.500 9.000 5.750 0.000 14.750 49.250
16. Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.400 0.000 18.400 9.000 7.200 0.000 16.200 9.000 5.550 0.000 14.550 49.150
17. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.350 0.000 16.350 6.600 6.900 0.000 13.500 48.900
18. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.150 0.000 17.150 7.800 6.000 0.000 13.800 48.700
19. Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.650 0.000 18.650 8.500 6.400 0.000 14.900 9.000 5.900 0.000 14.900 48.450
20. Meixnerová Stella 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.950 0.000 16.950 9.000 4.000 0.000 13.000 47.650
21. Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.150 0.000 18.150 8.500 5.350 0.000 13.850 10.000 5.400 0.000 15.400 47.400
22. Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.100 0.000 17.100 7.600 4.900 0.000 12.500 47.200
23. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 7.000 0.000 15.500 6.800 6.900 0.000 13.700 47.200
24. Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 6.450 0.000 14.950 7.800 5.600 0.000 13.400 46.350
25. Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.600 0.000 17.600 9.000 7.000 0.000 16.000 6.800 5.800 0.000 12.600 46.200
26. Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 5.900 0.000 14.400 7.800 5.750 0.000 13.550 45.900
27. Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 3.100 0.000 13.100 7.800 5.050 0.000 12.850 43.250
28. Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková, Václavíková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.050 0.000 17.050 8.500 4.950 0.000 13.450 7.600 4.250 0.000 11.850 42.350

zpět na detail závodu