Na hlavní obsah

Ela Tesařová


Ročník:2011
Město:Domažlice
Trenér:Janoušková, Gibfriedová
Oddíl: Gymnastický klub Domažlice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 17.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 87.
11.11.2023 Přebor Plzeňského kraje - ligová soutěž družstev SGZ II. LIGA 1.
4.11.2023 Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 11.
14.10.2023 O cenu Chodska SGZ JUNIORKY 2009-2011 3.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 7.
27.5.2023 Přebor Plzeňského kraje - jednotlivkyně VS SGZ VS4B 1.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - žákyně 17.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 92.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
19.11.2022 Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev SGZ II. LIGA (dle VS5 B) 1.
12.11.2022 Ještědský pohár SGZ IV. kategorie - II. liga 3.
22.10.2022 XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS4B Žákyně B 10.
8.10.2022 O cenu Chodska SGZ JUNIORKY I. 2.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 38.
28.5.2022 Přebor Plzeňského kraje - open VS jednotlivkyně SGZ VS4 B 1.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 12.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 30.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 25.
6.4.2022 Kvalifikační závod LODM Plzeňský kraj SGZ ZÁVODNICE 7.
20.11.2021 Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev SGZ IV. LIGA (dle ZP str.51) 2.
6.11.2021 O cenu Chodska SGZ ŽÁKYNĚ I. 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 34.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 38.
11.9.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského kraje a open - VS jednotlivkyně SGZ VS2 A 3.
24.11.2019 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 11.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 21.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 24.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 5.
1.6.2019 SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje SGZ VS1 A Plzeňský kraj 3.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS1 A 7.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ V.kategorie VS1A 5.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 59.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 9.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ nejmladší žákyně 7.
Datum Závod
16.3.2024 Poděbradská cvička - ženy
13.4.2024 Memoriál Evy Bosákové