Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 13.4.2019
Stáhnout výsledky

IX.kategorie VS4C Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.534 0.000 10.034 3.300 7.100 0.000 10.400 3.200 7.970 0.000 11.170 31.604
2. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.234 0.000 10.734 2.400 8.200 1.000 9.600 2.800 8.200 0.000 11.000 31.334
3. Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.700 0.000 10.100 3.100 7.000 0.000 10.100 2.900 7.300 0.000 10.200 30.400
4. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.300 0.000 8.800 3.000 7.900 0.000 10.900 2.800 7.770 0.000 10.570 30.270
5. Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.067 0.000 8.567 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 7.400 0.000 10.400 30.167
6. Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.434 0.000 10.334 3.100 6.400 0.000 9.500 3.000 7.330 0.000 10.330 30.164
7. Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.834 0.000 8.334 3.100 7.800 0.000 10.900 3.000 7.870 0.000 10.870 30.104
8. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.834 0.000 9.434 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 6.830 0.000 9.830 29.864
9. Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.934 0.000 10.534 2.600 6.400 0.000 9.000 3.000 7.170 0.000 10.170 29.704
10. Hájková Veronika 2008 KSG Rosice Hajdin 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.167 0.000 9.667 2.800 6.900 0.000 9.700 3.000 7.270 0.000 10.270 29.637
11. Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.634 0.000 9.134 3.100 6.100 0.000 9.200 2.400 7.900 0.000 10.300 28.634
12. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.567 0.000 9.567 1.500 8.400 1.000 8.900 2.700 7.070 0.000 9.770 28.237
13. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.867 0.000 8.367 2.600 6.633 0.000 9.233 3.000 7.570 0.000 10.570 28.170
14. Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.100 0.000 7.200 2.400 7.800 0.000 10.200 2.800 7.930 0.000 10.730 28.130
15. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.734 0.000 9.334 2.200 8.100 1.000 9.300 2.500 7.970 1.000 9.470 28.104
16. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.200 0.000 8.300 3.000 6.700 0.000 9.700 3.000 7.070 0.000 10.070 28.070
17. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.534 0.000 8.534 2.500 6.100 0.000 8.600 2.900 7.900 0.000 10.800 27.934
18. Fialová Ema 2008 KSG Rosice Hajdin 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.400 0.000 8.400 2.900 6.400 0.000 9.300 3.000 7.200 0.000 10.200 27.900
19. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.100 0.000 8.100 2.700 6.200 0.000 8.900 3.000 7.330 0.000 10.330 27.330
20. Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.100 0.000 8.600 3.100 4.900 0.000 8.000 3.000 7.500 0.000 10.500 27.100
21. Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.900 0.000 8.500 3.100 5.400 0.000 8.500 3.000 6.800 0.000 9.800 26.800
22. Eliášová Nela 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.834 0.000 8.334 1.200 6.300 0.000 7.500 2.400 7.930 0.000 10.330 26.164

zpět na detail závodu