Na hlavní obsah

Ella Kostelecká


Ročník:2008
Město:Ostrava
Trenér:Kaczorová
Oddíl: Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
22.5.2022 Krajský přebor MSK, nepostupové kategorie ve Frenštátě p. R. SGZ VS5C 3.
19.3.2022 Memoriál Miloše Bortla SGZ IV. kategorie VS5 C 5.
29.1.2022 Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm. SGZ IV. kategorie,VS5C - jednotlivci. 3.
29.1.2022 Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm. SGZ IV. kategorie, VS5 C. 3.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS5 C 1.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 B 1.
6.6.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3B SGZ VS3B 0.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 26.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 13.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 2.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 13.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 31.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B 9.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IX.kategorie VS4C Žákyně C 15.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ III. liga 1.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 8.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 18.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 34.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 38.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 11.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 56.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 7.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 33.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II B 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 13.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 6.
5.11.2017 SG Chebská bradla SGZ žákyně mladší 8 - 9 let 0.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 40.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 8.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2008-2009 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 25.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2008 22.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně – základní stupeň 7-10 let 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 12.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ Základní stupeň 1.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie B roč. 2007-2008 20.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ žákyně - základní stupeň 2.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGM Základní stupeň 18.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 7-9 let družstva 5.
Datum Závod
5.11.2022 Chebská bradla