Česká gymnastická federace

Menu

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Ella Kostelecká

Ročník:2008
Město:Ostrava
Trenér:Kaczorová
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 26.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 13.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 2.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 13.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 31.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B 9.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IX.kategorie VS4C Žákyně C 15.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ III. liga 1.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 8.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 18.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 34.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 38.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 11.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 56.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 7.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 33.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II B 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 13.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 6.
5.11.2017 SG Chebská bradla SGZ žákyně mladší 8 - 9 let 0.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 40.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 8.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2008-2009 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 25.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2008 22.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně – základní stupeň 7-10 let 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 12.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ Základní stupeň 1.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie B roč. 2007-2008 20.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ žákyně - základní stupeň 2.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGM Základní stupeň 18.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 7-9 let družstva 5.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři