Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Bedřichovský ježek

 27.4.2019
 pořadatel: Jihlava
Stáhnout výsledky

kat. IV. - nar. 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.900 8.900 0.000 11.800 2.900 9.200 0.000 12.100 23.900
2. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.700 8.700 0.000 11.400 2.700 9.150 0.000 11.850 23.250
3. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.700 8.200 0.000 10.900 2.600 9.350 0.000 11.950 22.850
4. Najdekrová Julie 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 3.100 7.950 0.000 11.050 3.000 8.000 0.000 11.000 22.050
5. Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková 3.100 7.250 0.000 10.350 2.900 8.650 0.000 11.550 21.900
6. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.700 7.950 0.000 10.650 2.600 8.600 0.000 11.200 21.850
7. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 2.300 7.950 0.000 10.250 2.700 8.700 0.000 11.400 21.650
8. Kurfürstová Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 7.750 0.000 10.750 2.800 7.900 0.000 10.700 21.450
9. Malinová Izabell Zoe 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.400 7.500 0.000 9.900 2.300 8.550 0.000 10.850 20.750
10. Pelikánová Sára 2010 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 3.100 7.200 0.000 10.300 2.400 7.600 0.000 10.000 20.300
11. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 7.250 0.000 10.250 2.800 6.450 0.000 9.250 19.500
12. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 2.800 5.650 0.000 8.450 2.700 7.500 0.000 10.200 18.650
13. Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.600 6.050 0.000 7.650 2.200 7.100 0.000 9.300 16.950
14. Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.700 6.500 0.000 8.200 2.300 6.350 0.000 8.650 16.850
15. Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.700 5.750 0.000 7.450 2.300 6.600 0.000 8.900 16.350
16. Chlubná Julie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.100 5.300 0.000 6.400 2.300 6.650 0.000 8.950 15.350
17. Popelářová Adéla 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 1.100 5.850 0.000 6.950 1.100 6.700 0.000 7.800 14.750
18. Pacholíková Nikola 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 1.800 3.450 0.000 5.250 2.400 6.900 0.000 9.300 14.550
19. Němcová Tereza 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 1.600 4.550 0.000 6.150 2.200 5.650 0.000 7.850 14.000

zpět na detail závodu