Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 6.4.2019
 pořadatel: Sokolská ul.651 Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

VS1A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 6.967 0.000 16.967 10.000 7.867 0.000 17.867 72.201
2. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 6.533 0.000 16.533 69.867
3. Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 6.933 0.000 16.933 10.000 9.300 0.000 19.300 9.000 7.033 0.000 16.033 9.600 7.567 0.000 17.167 69.433
4. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.433 0.000 16.433 9.000 7.000 0.000 16.000 69.233
5. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.667 0.000 17.667 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.733 0.000 16.733 68.600
6. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.033 0.000 18.033 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.000 0.000 16.000 68.566
7. Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.633 0.000 18.633 8.500 7.067 0.000 15.567 9.600 7.967 0.000 17.567 68.367
8. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 5.700 0.000 14.200 10.000 7.467 0.000 17.467 67.834
9. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 7.300 0.000 17.300 8.500 6.433 0.000 14.933 10.000 6.467 0.000 16.467 67.367
10. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 5.933 0.000 15.933 9.000 6.133 0.000 15.133 67.333
11. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.933 0.000 17.933 10.000 5.400 0.000 15.400 9.000 6.300 0.000 15.300 67.233
12. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 9.067 0.000 19.067 10.000 7.533 0.000 17.533 8.500 5.833 0.000 14.333 9.600 6.567 0.000 16.167 67.100
13. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.900 0.000 18.900 7.000 7.867 0.000 14.867 10.000 6.267 0.000 16.267 10.000 6.567 0.000 16.567 66.601
14. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.567 0.000 17.567 10.000 5.700 0.000 15.700 9.000 5.933 0.000 14.933 66.300
15. Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 7.933 0.000 17.933 10.000 6.700 0.000 16.700 9.000 6.233 0.000 15.233 66.066
16. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 10.000 6.333 0.000 16.333 10.000 7.333 0.000 17.333 8.500 6.533 0.000 15.033 10.000 6.800 0.000 16.800 65.499
17. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 6.233 0.000 16.233 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 5.867 0.000 15.867 10.000 6.100 0.000 16.100 65.467
18. Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.533 0.000 17.533 9.500 4.433 0.000 13.933 10.000 6.267 0.000 16.267 65.033
19. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.900 0.000 17.900 7.500 4.200 0.000 11.700 9.000 6.933 0.000 15.933 63.333
20. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 6.933 0.000 16.933 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 6.400 0.000 14.900 9.000 4.733 0.000 13.733 63.066
21. Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 7.467 0.000 17.467 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 4.467 0.000 12.967 9.000 5.600 0.000 14.600 62.534
22. Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Novotná I., Kalašová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.467 0.000 17.467 10.000 4.800 0.000 14.800 7.200 5.067 0.000 12.267 62.434
23. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 6.167 0.000 16.167 10.000 7.133 0.000 17.133 8.500 5.567 0.000 14.067 8.000 5.233 0.000 13.233 60.600
24. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 7.800 0.000 16.300 8.500 5.667 0.000 14.167 7.800 5.033 0.000 12.833 60.200

zpět na detail závodu