Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 6.4.2019
 pořadatel: Sokolská ul.651 Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 7.267 0.000 17.267 71.567
2. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 7.967 0.000 17.967 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 8.233 0.000 18.233 71.333
3. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 8.367 0.000 18.367 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.333 0.000 17.333 70.667
4. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 7.567 0.000 17.567 10.000 8.033 0.000 18.033 10.000 7.367 0.000 17.367 10.000 7.100 0.000 17.100 70.067
5. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.967 0.000 18.967 10.000 7.633 0.000 17.633 10.000 6.133 0.000 16.133 10.000 6.900 0.000 16.900 69.633
6. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 8.400 0.000 18.400 9.300 6.900 0.000 16.200 10.000 5.833 0.000 15.833 69.000
7. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.900 0.000 18.900 8.500 7.400 0.000 15.900 10.000 7.067 0.000 17.067 9.000 7.167 0.000 16.167 68.034
8. Kučerová Adéla 2010 KSG Litvínov Hochelová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.900 0.000 17.900 8.500 6.567 0.000 15.067 9.000 7.467 0.000 16.467 67.734
9. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.800 0.000 17.800 8.500 7.133 0.000 15.633 8.800 7.067 0.000 15.867 66.400
10. Macková Anežka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.200 0.000 15.200 9.000 6.067 0.000 15.067 66.167
11. Činoveská Valerie 2010 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.867 0.000 17.867 8.500 7.033 0.000 15.533 9.000 6.500 0.000 15.500 65.900
12. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.633 0.000 18.633 10.000 8.533 0.000 18.533 8.000 5.200 0.000 13.200 8.800 5.267 0.000 14.067 64.433
13. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 7.333 0.000 15.833 10.000 5.933 0.000 15.933 9.000 4.900 0.000 13.900 62.866
14. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 7.667 0.000 17.667 7.000 6.833 0.000 13.833 10.000 5.533 0.000 15.533 9.000 5.900 0.000 14.900 61.933
15. Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.533 0.000 18.533 10.000 7.367 0.300 17.067 8.500 5.333 0.000 13.833 7.800 4.667 0.000 12.467 61.900
16. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 6.267 0.000 16.267 10.000 7.433 0.000 17.433 6.800 6.100 0.000 12.900 7.800 5.267 0.000 13.067 59.667
17. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.767 0.000 15.767 6.800 4.667 0.000 11.467 9.000 3.367 0.000 12.367 55.801

zpět na detail závodu