Česká gymnastická federace

Menu

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň - ZRUŠENO

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A - ZRUŠENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

Reklama

Natálie Bišická

Ročník:2010
Město:Praha 9 - Černý Most
Trenér:Zahradníčková D+J
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 21.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 25.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 34.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 27.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 31.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 20.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B 4.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B - OPEN 5.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ IV. VS 1B - ZP ČGF s. 19 2.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1B 14.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 13.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 30.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 34.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 11.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 38.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi 35.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 5 - roč. 2010 5.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi 7.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2009 a ml. 32.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři