Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O pohár Českých Budějovic

 11.5.2019
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VS1 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 7.433 0.000 17.433 35.900
2. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.033 0.000 18.033 10.000 7.267 0.000 17.267 35.300
3. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.367 0.000 17.367 35.067
4. Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.233 0.000 17.233 10.000 7.733 0.000 17.733 34.966
5. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.833 0.000 17.833 10.000 7.133 0.000 17.133 34.966
6. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.633 0.000 17.633 10.000 7.300 0.000 17.300 34.933
7. Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 7.667 0.000 17.667 34.834
8. Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.867 0.000 16.867 34.767
9. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.533 0.000 17.533 10.000 7.200 0.000 17.200 34.733
10. Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.067 0.000 17.067 34.467
11. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.633 0.000 17.633 10.000 6.700 0.000 16.700 34.333
12. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.867 0.000 17.867 8.800 7.567 0.000 16.367 34.234
13. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.533 0.000 17.533 34.033
14. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.833 0.000 16.833 10.000 7.067 0.000 17.067 33.900
15. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.933 0.000 16.933 33.833
16. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.933 0.000 16.933 10.000 6.467 0.000 16.467 33.400
17. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.267 0.000 16.267 10.000 7.067 0.000 17.067 33.334
18. Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.133 0.000 16.133 10.000 6.900 0.000 16.900 33.033
19. Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.667 0.000 16.667 10.000 5.900 0.000 15.900 32.567
20. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 5.667 0.000 14.667 10.000 6.067 0.000 16.067 30.734
21. Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.167 0.000 15.167 9.000 4.600 0.000 13.600 28.767
22. Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.500 5.433 0.000 12.933 8.800 6.033 0.000 14.833 27.766

zpět na detail závodu