Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy družstev žen

 14.11.2015
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

II. liga jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 9.200 0.000 11.600 3.800 6.450 0.000 10.250 3.900 7.600 0.000 11.500 3.700 8.050 0.000 11.750 45.100
2. Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 9.050 0.000 13.250 2.400 7.450 2.000 7.850 3.900 7.550 0.000 11.450 3.800 8.250 0.000 12.050 44.600
3. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 9.150 0.000 11.550 2.400 7.700 0.000 10.100 3.100 8.450 0.000 11.550 3.000 7.600 0.000 10.600 43.800
4. Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.100 0.000 11.500 2.200 7.300 0.000 9.500 3.200 8.300 0.000 11.500 3.400 7.850 0.000 11.250 43.750
5. Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová 4.200 8.800 0.000 13.000 2.100 6.650 0.000 8.750 3.700 6.300 0.000 10.000 3.100 8.250 0.000 11.350 43.100
6. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.500 7.600 0.000 10.100 3.300 7.450 0.000 10.750 3.100 6.350 0.000 9.450 41.750
6. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 2.400 9.400 0.000 11.800 1.600 8.100 0.000 9.700 2.800 7.000 0.000 9.800 2.200 8.250 0.000 10.450 41.750
8. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 3.000 9.050 0.000 12.050 2.300 6.450 2.000 6.750 3.900 7.900 0.000 11.800 3.900 6.950 0.000 10.850 41.450
9. Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.450 0.000 11.450 1.900 6.550 0.000 8.450 3.200 7.200 0.000 10.400 3.700 6.350 0.000 10.050 40.350
10. Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 8.350 0.000 10.750 1.300 6.300 0.000 7.600 2.200 8.200 0.000 10.400 2.000 7.650 0.000 9.650 38.400
11. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.000 6.650 0.000 8.650 3.700 4.400 0.000 8.100 3.300 6.300 0.000 9.600 37.850
12. Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.100 0.000 10.500 1.300 6.300 2.000 5.600 2.500 7.350 0.000 9.850 2.700 6.950 0.000 9.650 35.600
13. Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 6.150 0.000 8.550 1.300 6.250 2.000 5.550 3.100 7.200 0.000 10.300 2.100 6.550 0.000 8.650 33.050
14. Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 8.100 0.000 10.500 1.300 5.750 0.000 7.050 2.000 4.900 0.000 6.900 2.000 5.900 0.000 7.900 32.350
15. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.900 0.000 10.600 3.900 7.300 0.000 11.200 3.100 7.200 0.000 10.300 32.100
16. Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.150 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.650 0.000 10.650 2.200 7.200 0.000 9.400 31.200
17. Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.450 0.000 8.350 2.500 7.450 0.000 9.950 2.300 6.350 0.000 8.650 26.950
18. Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 8.750 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.500 0.000 10.200 21.350
19. Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.650 0.000 9.550 3.200 8.200 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 20.950
20. Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká 3.200 8.650 0.000 11.850 1.800 6.950 0.000 8.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.600

zpět na detail závodu