Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 26.5.2019
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

VS2A - OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.350 0.000 17.350 73.800
2. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.150 0.000 17.150 72.400
3. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 8.150 0.100 18.050 10.000 7.950 0.000 17.950 71.750
4. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.400 0.000 17.400 9.300 7.300 0.000 16.600 71.550
5. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.550 0.000 16.550 69.700
6. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.500 0.100 16.400 10.000 7.200 0.000 17.200 69.500
7. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.250 0.100 17.150 10.000 7.050 0.000 17.050 68.850
8. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.700 0.000 16.700 9.300 5.700 0.000 15.000 68.550
9. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.700 0.100 15.600 9.300 6.650 0.000 15.950 68.450
10. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 4.450 0.000 14.450 10.000 6.900 0.000 16.900 68.200
11. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 5.250 0.000 15.250 67.850
12. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.450 0.000 18.450 8.500 7.150 0.000 15.650 10.000 7.200 0.000 17.200 9.600 6.700 0.000 16.300 67.600
13. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.400 0.000 18.400 8.000 5.500 0.000 13.500 10.000 6.750 0.000 16.750 67.350
14. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.950 0.000 16.950 9.600 5.350 0.000 14.950 66.750
15. Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna 10.000 8.800 0.100 18.700 10.000 6.900 0.000 16.900 9.500 6.850 1.100 15.250 9.600 5.600 0.000 15.200 66.050
16. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.350 0.000 18.350 8.500 7.600 0.000 16.100 10.000 5.150 0.100 15.050 9.800 6.650 0.000 16.450 65.950
17. Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 5.850 0.000 15.850 9.400 4.600 0.000 14.000 65.650
18. Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.050 0.000 17.050 8.000 5.250 0.100 13.150 10.000 6.200 0.000 16.200 64.700
19. Růžičková Michaela 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová 10.000 7.650 0.000 17.650 8.000 7.350 1.000 14.350 8.000 6.850 1.100 13.750 8.900 4.300 0.000 13.200 58.950
20. Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová 10.000 7.400 0.000 17.400 8.000 6.750 1.000 13.750 10.000 3.000 0.100 12.900 10.000 3.700 0.000 13.700 57.750
21. Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 7.950 0.000 17.950 8.000 6.900 1.000 13.900 10.000 1.800 0.000 11.800 8.900 3.850 0.000 12.750 56.400
22. Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 8.100 0.000 18.100 7.000 6.250 1.000 12.250 8.000 1.800 1.100 8.700 10.000 5.350 0.000 15.350 54.400

zpět na detail závodu