Na hlavní obsah

Ema Větrovská


Ročník:2010
Město:
Trenér:Pokorná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 11.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 51.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 6.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA 2.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 21.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 3.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 40.
18.9.2021 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS3A 5.
18.9.2021 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS3A - OPEN 5.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 3A - roč. 2010 8.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. liga - jednotlivkyně 4.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. LIGA 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 26.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 8.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 4.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 3.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A 5.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A - OPEN 5.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 49.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 40.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 4 - 2010 6.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 7.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ V. liga - jednotlivci 2.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ V. LIGA 2.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 32.
20.5.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS1A 3.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2010 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 6.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. liga - jednotlivkyně 5.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV.liga 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 8.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3A roč. 2010-2011 10.
27.5.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ Žákyně- základní stupeň (ZS) 2.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ nejmladší žákyně 1.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A ktg. roč. 2010 3.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny