Na hlavní obsah

Ágnes Červenková


Ročník:2012
Město:Praha
Trenér:Najmanová, Husáková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ Kadetky OPEN 10-13 5.
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 5.
4.5.2024 Memoriál Miroslava Kojdeckého SGZ VS4A 2.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 1.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 61.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 1.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 2.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 1.
28.5.2023 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 1.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3A 3.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 2.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 26.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 6.
27.11.2022 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 9.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 2.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 7.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 11.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 7.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3A OPEN 7.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 12.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 9.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 15.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ V. LIGA 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 19.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 18.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 6.
24.11.2019 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie 9.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 13.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 7.
13.10.2019 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ II. kategorie 4.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 6.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A OPEN 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie Mimi II 1.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie 8.
Datum Závod
31.5.-2.6.2024 SG Mistrovství ČR MT