Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

 13.10.2019
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.050 0.000 17.050 71.550
2. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.900 0.000 16.900 71.100
3. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 9.000 5.550 0.000 14.550 69.300
4. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.300 0.000 17.300 9.000 5.900 0.000 14.900 68.250
5. Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.500 0.000 15.500 67.900
6. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.900 0.000 17.900 8.500 7.850 0.000 16.350 9.000 5.450 0.000 14.450 67.050
7. Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.550 0.100 16.450 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.100 0.000 17.100 8.000 5.500 0.000 13.500 64.600
8. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 5.700 0.100 15.600 8.000 5.800 0.000 13.800 64.250
9. Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.300 0.000 16.300 9.000 5.150 0.000 14.150 64.150
10. Sojková Natálie 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.750 0.000 16.750 8.000 4.350 0.000 12.350 63.900
11. Mikešová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.450 0.000 17.450 9.300 6.650 0.000 15.950 7.800 4.100 0.000 11.900 63.050
12. Váňová Osborne Jasmine 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 6.650 0.000 15.150 8.000 4.700 0.000 12.700 62.350
13. Hlavsa Natálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 6.950 0.000 15.450 9.000 3.950 0.000 12.950 61.900
14. Smolíková Johanka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 5.800 0.000 14.300 8.000 4.250 0.000 12.250 61.250
15. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.050 0.100 14.950 8.000 4.500 0.000 12.500 61.100
16. Bendová Ema 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 6.600 0.000 16.600 8.500 6.950 0.000 15.450 7.600 4.200 0.000 11.800 60.100
17. Vrbská Sofia Zlata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 5.850 0.000 15.850 5.200 3.450 0.000 8.650 59.850
18. Sieglová Jasmína 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 5.850 0.000 14.350 7.800 3.700 0.000 11.500 59.450
19. Rumlenová Anežka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.200 0.000 15.200 6.800 3.950 0.000 10.750 58.450
20. Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.600 0.000 16.600 7.300 5.300 0.000 12.600 6.800 4.900 0.000 11.700 57.750
21. Kozáková Ema 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.250 0.000 17.250 7.300 5.150 0.000 12.450 7.100 3.550 0.000 10.650 56.600
22. Buchnarová Michaela 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.750 0.000 16.750 8.500 4.350 0.000 12.850 6.800 3.450 0.000 10.250 56.350
23. Michalíková Markéta 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.700 0.000 16.700 7.000 5.700 0.000 12.700 5.200 2.850 0.000 8.050 53.950
24. Baťová Marie 2009 TJ Slovan Praha 10.000 6.250 0.000 16.250 7.500 5.500 0.000 13.000 8.500 5.100 0.000 13.600 6.800 2.700 0.300 9.200 52.050
25. Špatenková Adéla Frída 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 4.900 0.000 14.900 10.000 6.950 0.000 16.950 7.300 3.750 0.000 11.050 6.800 2.500 0.500 8.800 51.700

zpět na detail závodu