Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

 13.10.2019
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

VS1B - OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.050 0.000 17.050 71.550
2. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.900 0.000 16.900 71.100
3. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 9.000 5.550 0.000 14.550 69.300
4. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.300 0.000 17.300 9.000 5.900 0.000 14.900 68.250
5. Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.500 0.000 15.500 67.900
6. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.900 0.000 17.900 8.500 7.850 0.000 16.350 9.000 5.450 0.000 14.450 67.050
7. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 7.500 0.000 16.000 9.000 6.950 0.000 15.950 66.700
8. Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.550 0.100 16.450 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.100 0.000 17.100 8.000 5.500 0.000 13.500 64.600
9. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 5.700 0.100 15.600 8.000 5.800 0.000 13.800 64.250
10. Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.300 0.000 16.300 9.000 5.150 0.000 14.150 64.150
11. Sojková Natálie 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.750 0.000 16.750 8.000 4.350 0.000 12.350 63.900
12. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.600 0.000 17.600 8.500 6.500 0.000 15.000 9.000 4.250 0.000 13.250 63.700
13. Mikešová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.450 0.000 17.450 9.300 6.650 0.000 15.950 7.800 4.100 0.000 11.900 63.050
14. Váňová Osborne Jasmine 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 6.650 0.000 15.150 8.000 4.700 0.000 12.700 62.350
15. Hlavsa Natálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 6.950 0.000 15.450 9.000 3.950 0.000 12.950 61.900
16. Smolíková Johanka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 5.800 0.000 14.300 8.000 4.250 0.000 12.250 61.250
17. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.050 0.100 14.950 8.000 4.500 0.000 12.500 61.100
18. Bendová Ema 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 6.600 0.000 16.600 8.500 6.950 0.000 15.450 7.600 4.200 0.000 11.800 60.100
19. Vrbská Sofia Zlata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 5.850 0.000 15.850 5.200 3.450 0.000 8.650 59.850
20. Sieglová Jasmína 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 5.850 0.000 14.350 7.800 3.700 0.000 11.500 59.450
21. Rumlenová Anežka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.200 0.000 15.200 6.800 3.950 0.000 10.750 58.450
22. Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.600 0.000 16.600 7.300 5.300 0.000 12.600 6.800 4.900 0.000 11.700 57.750
23. Kozáková Ema 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.250 0.000 17.250 7.300 5.150 0.000 12.450 7.100 3.550 0.000 10.650 56.600
24. Buchnarová Michaela 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.750 0.000 16.750 8.500 4.350 0.000 12.850 6.800 3.450 0.000 10.250 56.350
25. Michalíková Markéta 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.700 0.000 16.700 7.000 5.700 0.000 12.700 5.200 2.850 0.000 8.050 53.950
26. Baťová Marie 2009 TJ Slovan Praha 10.000 6.250 0.000 16.250 7.500 5.500 0.000 13.000 8.500 5.100 0.000 13.600 6.800 2.700 0.300 9.200 52.050
27. Špatenková Adéla Frída 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 4.900 0.000 14.900 10.000 6.950 0.000 16.950 7.300 3.750 0.000 11.050 6.800 2.500 0.500 8.800 51.700

zpět na detail závodu