Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
Stáhnout výsledky

V. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudlickova, Mrázová, Filkova 3.000 9.400 0.000 12.400 1.600 9.400 0.000 11.000 3.100 7.650 0.000 10.750 3.100 8.800 0.000 11.900 46.050
2. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.700 0.000 11.700 1.600 9.150 0.000 10.750 2.900 8.900 0.000 11.800 3.000 8.750 0.000 11.750 46.000
3. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 3.000 9.150 0.000 12.150 1.600 9.150 0.000 10.750 3.100 8.350 0.000 11.450 2.800 8.750 0.000 11.550 45.900
4. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 9.450 0.000 12.450 1.600 8.500 0.000 10.100 3.100 7.150 0.000 10.250 2.400 8.600 0.000 11.000 43.800
5. Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 3.000 7.750 0.000 10.750 1.600 9.100 0.000 10.700 3.100 7.750 0.000 10.850 2.800 8.400 0.000 11.200 43.500
6. Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 7.900 0.000 10.200 2.600 7.800 0.000 10.400 2.300 7.200 0.000 9.500 41.700
7. Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 3.000 8.550 0.000 11.550 1.800 7.400 0.000 9.200 3.000 7.300 0.000 10.300 2.900 7.700 0.000 10.600 41.650
8. Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.100 8.250 0.000 9.350 3.100 7.200 0.000 10.300 2.800 7.350 0.000 10.150 41.300
8. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 7.000 0.000 10.000 1.600 8.700 0.000 10.300 3.000 7.050 0.000 10.050 2.900 8.050 0.000 10.950 41.300
10. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 6.500 0.000 9.500 1.600 9.150 0.000 10.750 3.100 6.600 0.000 9.700 2.900 7.700 0.000 10.600 40.550
11. Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 3.000 7.550 0.000 10.550 1.600 8.450 0.000 10.050 2.200 7.000 0.000 9.200 2.200 8.200 0.000 10.400 40.200
12. Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová 3.000 6.500 0.000 9.500 1.800 7.000 0.000 8.800 2.900 7.100 0.000 10.000 3.000 8.150 0.000 11.150 39.450
13. Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 3.000 6.350 0.000 9.350 1.100 7.700 0.000 8.800 2.900 8.450 0.000 11.350 2.800 6.750 0.000 9.550 39.050
14. Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 3.000 4.850 0.000 7.850 1.100 7.950 0.000 9.050 2.800 7.600 0.000 10.400 2.700 8.550 0.000 11.250 38.550
15. Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 3.000 5.500 0.000 8.500 1.100 7.600 0.000 8.700 2.100 6.900 0.000 9.000 2.700 8.650 0.000 11.350 37.550
16. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 5.450 0.000 8.450 1.100 6.900 0.000 8.000 2.700 7.450 0.000 10.150 2.000 6.950 0.000 8.950 35.550
17. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 8.650 0.000 10.450 2.800 8.850 0.000 11.650 3.000 8.300 0.000 11.300 33.400
18. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 8.450 0.000 11.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.650 0.000 10.550 2.900 7.550 0.000 10.450 32.450
19. Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 7.450 0.000 9.250 2.600 8.600 0.000 11.200 2.800 8.550 0.000 11.350 31.800
20. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 7.050 0.000 10.050 1.800 8.950 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 8.500 0.000 10.900 31.700
21. Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 3.000 8.300 0.000 11.300 2.300 5.600 0.000 7.900 2.900 7.500 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 29.600
22. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 7.350 0.000 8.950 2.900 7.900 0.000 10.800 2.200 7.300 0.000 9.500 29.250
23. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 7.850 0.000 10.850 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.900 0.000 11.600 0.000 0.000 0.000 0.000 22.450
24. Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 3.000 8.900 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.350 0.000 10.250 22.150
25. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.900 0.000 10.600 2.800 8.500 0.000 11.300 21.900
26. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.750 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.550 0.000 10.450 20.800
27. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 7.400 0.000 10.400 1.100 8.350 0.000 9.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.850
28. Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.500 0.000 10.100 2.300 7.100 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 19.500
29. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová,Filkova 3.000 9.000 0.000 12.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 12.000

zpět na detail závodu