Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 23.11.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

III liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 7.250 0.000 10.050 2.700 7.500 0.000 10.200 3.100 7.600 0.000 10.700 41.150
2. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 8.000 0.000 10.500 3.000 6.350 0.000 9.350 2.900 7.350 0.000 10.250 40.350
3. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 8.050 0.000 10.550 2.900 6.650 0.000 9.550 3.000 6.950 0.000 9.950 40.300
4. Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 6.550 0.000 9.150 2.800 6.850 0.000 9.650 3.100 7.550 0.000 10.650 40.250
5. Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Opočenská 2.800 8.600 0.000 11.400 1.500 7.150 0.000 8.650 3.000 5.850 0.000 8.850 2.800 8.500 0.000 11.300 40.200
6. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková 2.800 7.500 0.000 10.300 2.600 7.250 0.000 9.850 3.100 6.750 0.000 9.850 2.900 6.850 0.000 9.750 39.750
7. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.600 6.300 0.000 8.900 2.800 6.900 0.000 9.700 3.100 7.350 0.000 10.450 39.600
8. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Hadrbolcová 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 7.650 0.000 10.150 3.200 5.200 0.000 8.400 3.000 7.300 0.000 10.300 38.300
9. Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Hadrbolcová 2.000 7.300 0.000 9.300 2.500 7.150 0.000 9.650 3.000 5.050 0.000 8.050 2.900 6.850 0.000 9.750 36.750
10. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková 2.000 7.350 0.000 9.350 2.600 7.000 0.000 9.600 2.800 6.100 0.000 8.900 3.000 5.750 0.000 8.750 36.600
11. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B. 2.000 7.050 0.000 9.050 1.500 7.250 0.000 8.750 2.900 5.550 0.000 8.450 2.700 7.300 0.000 10.000 36.250
12. Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát 0.800 8.450 0.000 9.250 2.500 6.100 0.000 8.600 2.200 4.900 0.000 7.100 2.300 6.100 0.000 8.400 33.350
13. Krupičková Alžběta 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 0.800 6.600 0.000 7.400 1.300 6.500 1.500 6.300 1.800 5.700 0.000 7.500 2.300 6.550 0.000 8.850 30.050
14. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.100 0.000 10.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.500 0.000 9.200 3.000 7.600 0.000 10.600 29.900
15. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.500 0.000 10.000 3.000 6.650 0.000 9.650 2.900 7.150 0.000 10.050 29.700
16. Sýkorová Johana 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 7.000 0.000 9.000 2.500 6.600 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.350 0.000 9.350 27.450
17. Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.300 0.000 7.400 2.800 6.350 0.000 9.150 3.000 6.400 0.000 9.400 25.950
18. Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.000 7.150 0.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 4.550 0.000 6.850 2.900 5.600 0.000 8.500 24.500
19. Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.800 7.900 0.000 10.700 2.700 4.050 0.000 6.750 2.800 4.500 1.000 6.300 0.000 0.000 0.000 0.000 23.750
20. Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.800 7.550 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.350
21. Buchnarová Michaela 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 2.000 6.550 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.600 0.000 8.400 16.950
22. Vrbská Sofia Zlata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Pracnová 0.800 6.550 0.000 7.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.400 0.000 9.100 16.450
23. Klímová Zuzana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.500 0.000 9.000 1.700 4.700 0.000 6.400 0.000 0.000 0.000 0.000 15.400
24. Kolovratová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.200 0.000 8.200 2.800 4.150 0.000 6.950 0.000 0.000 0.000 0.000 15.150

zpět na detail závodu