Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice mužů

 29.11.2015
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS 1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Jonáš Daněk 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 9.270 0.000 9.267 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 10.000 0.000 10.000 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.550 56.500
2. Salomon Černý 2006 SK Hradčany Labonek 0.000 9.370 0.000 9.367 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.230 0.000 9.233 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.400 0.000 9.400 56.333
3. Vilém Jančuš 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.330 0.000 9.333 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.500 0.000 9.500 56.099
4. Stepan Katalnikov 2006 SK Hradčany Bomer 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.330 0.000 9.333 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.100 0.000 9.100 55.716
5. Jan Kusák 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.500 0.000 9.500 55.550
6. Sebastián Prokop 2007 SK Hradčany Otava 0.000 8.670 0.000 8.667 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.800 0.000 9.800 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.500 55.267
7. Stanislav Procházka 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 9.430 0.000 9.433 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.200 0.000 9.200 55.167
8. Maxime Sebastien Bitout 2008 SK Hradčany Labonek 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 9.300 0.000 9.300 55.066
9. Martin Mlčoch 2006 TJ Prostějov Hemerka 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.270 0.000 9.267 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.250 0.000 9.250 55.050
10. Josef Gomola 2006 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák 0.000 9.470 0.000 9.467 0.000 8.530 0.000 8.533 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.200 0.000 9.200 54.683
11. Jakub Kříž 2006 SK Hradčany Novák 0.000 9.230 0.000 9.233 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 9.250 0.000 9.250 54.666
12. Tibor Kovajlov 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 0.000 9.230 0.000 9.233 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 54.600
13. Kryštof Unger 2007 SK Hradčany Otava 0.000 9.570 0.000 9.567 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 7.950 0.000 7.950 54.567
14. Adam Nosek 2006 TJ Prostějov Hemerka 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 8.670 0.000 8.667 0.000 8.970 0.000 8.967 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.050 0.000 9.050 54.267
15. Jakub Jelínek 2007 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák 0.000 9.470 0.000 9.467 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.850 0.000 8.850 54.217
16. Azíz Hammadi 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 9.370 0.000 9.367 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 54.067
17. Josef Lutovský 2007 SK Hradčany Otava 0.000 9.430 0.000 9.433 0.000 9.230 0.000 9.233 0.000 7.830 0.000 7.833 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.000 0.000 9.000 54.049
18. Robert Buček 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.750 0.000 8.750 53.916
19. Gabriel Chod 2007 SK Hradčany Novák 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.200 0.000 9.200 53.800
20. Marek Puškač 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.300 0.000 9.300 53.700
21. Dominik Barus 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.350 0.000 9.350 53.433
22. Jonáš Vaculík 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 8.570 0.000 8.567 0.000 8.570 0.000 8.567 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 53.401
23. Jakub Obluk 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 9.030 0.000 9.033 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 9.350 0.000 9.350 53.333
24. Matyáš Červinka 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.000 0.000 9.000 53.300
25. Lukáš Janouš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.030 0.000 8.033 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.000 0.000 9.000 53.233
26. Tadeáš Trousil 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 8.970 0.000 8.967 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.100 0.000 9.100 52.950
27. Aleš Matoušek 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 8.530 0.000 8.533 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.100 0.000 9.100 52.866
28. Jakub Mezuliánek 2007 TJ Prostějov Hemerka 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 7.630 0.000 7.633 0.000 8.970 0.000 8.967 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.950 0.000 8.950 52.650
29. Radek Pecha 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.530 0.000 8.533 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.900 0.000 8.900 52.633
30. Viktor Kollert 2006 SK Hradčany Otava 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 8.270 0.000 8.267 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.600 0.000 8.600 52.500
31. Viktor Franěk 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.730 0.000 8.733 0.000 7.370 0.000 7.367 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.250 0.000 9.250 52.350
32. David Skýva 2006 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.000 8.970 0.000 8.967 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.000 0.000 9.000 52.300
33. Tomáš Kalinič 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 52.283
34. Chamzim Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.000 9.530 0.000 9.533 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.600 0.500 8.100 0.000 8.500 0.000 8.500 52.066
35. Tomáš Bureš 2007 GYMPRA Konečný 0.000 9.170 0.000 9.167 0.000 8.730 0.000 8.733 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.800 0.000 8.800 52.017
36. Sebastian Klimeš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.900 0.000 8.900 51.867
37. Jan Holzbauer 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.550 0.000 8.550 51.500
38. Filip Mach 2007 SK Hradčany Otava 0.000 8.730 0.000 8.733 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 51.466
39. Jakub Bouška 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.650 0.000 8.650 51.400
40. Adam Horvát 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.200 0.000 9.200 51.134
41. Filip Kyselka 2007 SK Hradčany Novák 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 7.830 0.000 7.833 0.000 8.170 0.000 8.167 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 9.100 0.000 9.100 51.017
42. Pavel Křelina 2006 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.850 0.000 8.850 50.900
43. Jakub Šmolík 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 9.150 0.000 9.150 50.817
44. Eduard Kotáb 2007 SK Hradčany Novák 0.000 7.830 0.000 7.833 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.850 0.000 8.850 50.716
45. Jan Klečacký 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.000 8.270 0.000 8.267 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.750 0.000 8.750 50.517
46. Matouš Nevrkla 2007 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 7.930 0.000 7.933 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.600 0.000 7.600 50.400
47. Jan Vyvial 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 8.430 0.000 8.433 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.550 50.116
48. Dominik Hubálek 2006 GYMPRA Konečný 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.570 0.000 7.567 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.450 0.000 8.450 49.884
49. Tomáš Erhart 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.130 0.000 8.133 0.000 7.030 0.000 7.033 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.750 0.000 8.750 49.716
50. Bailey Kai Monteiro 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.470 0.000 7.467 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.800 0.000 8.800 49.617
51. Martin Tichý 2007 TJ Doksy Jakša st., Jakša ml. 0.000 8.070 0.000 8.067 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.450 0.000 8.450 49.584
52. Šimon Šimek 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 7.830 0.000 7.833 0.000 7.570 0.000 7.567 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.700 0.000 8.700 49.517
53. Dan Konečný 2006 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.650 0.000 8.650 49.367
54. Tomáš Vejsada 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.750 0.000 8.750 49.300
55. Roman Zachrla 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 8.150 0.000 8.150 49.283
56. Milan Jaroš 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 8.170 0.000 8.167 0.000 7.670 0.000 7.667 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.750 0.000 7.750 49.051
57. Ondra Tomáš 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 7.430 0.000 7.433 0.000 7.530 0.000 7.533 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.300 0.000 8.300 49.033
58. Matěj Stavělík 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 0.000 8.130 0.000 8.133 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.450 0.000 8.450 48.933
59. Daniel Brom 2007 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko 0.000 8.970 0.000 8.967 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.630 0.000 7.633 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.550 0.000 8.550 48.900
59. Daniel Pavelka 2007 SK Hradčany Bomer 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 7.330 0.000 7.333 0.000 7.770 0.000 7.767 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.500 0.000 8.500 48.900
61. Maxim Kolva 2008 SK Hradčany Otava 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 7.370 0.000 7.367 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.150 0.000 8.150 48.867
62. Adam Bitman 2006 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 8.570 0.000 8.567 0.000 7.430 0.000 7.433 0.000 7.930 0.000 7.933 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.500 0.000 8.500 48.783
63. Adam Tomaschko 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko 0.000 7.670 0.000 7.667 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.800 0.000 8.800 48.667
64. Martin Leubner 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 8.530 0.000 8.533 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.330 0.000 7.333 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 8.450 0.000 8.450 48.566
65. Maxmilián Spiller 2006 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.000 8.170 0.000 8.167 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.730 0.000 7.733 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.750 0.000 8.750 48.400
66. Ondřej Paur 2006 GYMPRA Konečný 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.030 0.000 8.033 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 8.450 0.000 8.450 48.383
67. Vojtěch Roubíček 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.630 0.000 7.633 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.450 0.000 8.450 48.150
68. Lukáš Jeřábek 2007 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.730 0.000 7.733 0.000 6.930 0.000 6.933 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.450 0.000 8.450 47.916
68. Ondřej Wollmann 2007 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.030 0.000 8.033 0.000 7.430 0.000 7.433 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.600 0.000 8.600 47.916
70. Lukáš Sauer 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.750 0.000 7.750 47.883
71. Maxmilián Mlynár 2006 SK Hradčany Urbánek 0.000 7.330 0.000 7.333 0.000 7.870 0.000 7.867 0.000 7.000 0.500 6.500 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.450 0.000 8.450 47.800
72. Matyáš Jindra 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.330 0.000 7.333 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 7.300 0.500 6.800 0.000 8.100 0.000 8.100 47.683
73. Michal Šmíd 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 6.630 0.000 6.633 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.750 0.000 8.750 47.150
74. Jiří Hůrka 2008 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.200 0.000 7.200 46.350
74. Aleš Melichar 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.000 6.100 0.000 6.100 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 6.850 0.000 6.850 46.900
75. Vít Konečný 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.000 8.130 0.000 8.133 0.000 7.070 0.000 7.067 0.000 6.930 0.000 6.933 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.200 0.000 8.200 46.333
76. Lukáš Žitňan 2007 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 6.330 0.000 6.333 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 7.850 0.000 7.850 46.233
77. Jiří Novotný 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 6.430 0.000 6.433 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.700 0.000 8.700 45.883
78. Antonín Kulhavý 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 0.000 7.370 0.000 7.367 0.000 6.270 0.000 6.267 0.000 7.970 0.000 7.967 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 8.200 0.000 8.200 45.501
78. Sava Prikhodko 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 7.170 0.000 7.167 0.000 8.070 0.000 8.067 0.000 6.770 0.000 6.767 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.250 0.000 8.250 45.501
80. Ondřej Kubíček 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Sameš 0.000 6.130 0.000 6.133 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 6.730 0.000 6.733 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.550 0.000 8.550 45.266
81. Václav Knop 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 6.450 0.000 6.450 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.850 0.000 8.850 45.100
82. Vít Holický 2007 Gymnastika Liberec Jägerová, Kučera 0.000 8.370 0.000 8.367 0.000 6.530 0.000 6.533 0.000 6.200 0.000 6.200 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.050 0.000 8.050 44.800
83. Karel Jakša 2007 TJ Doksy Jakša st., Jakša ml. 0.000 6.730 0.000 6.733 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 6.130 0.000 6.133 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 8.050 0.000 8.050 44.266
84. Jakub Koreš 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 0.000 8.330 0.000 8.333 0.000 6.330 0.000 6.333 0.000 6.100 0.500 5.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 7.800 0.000 7.800 43.666
85. Ondřej Obdržálek 2008 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 0.000 6.300 0.000 6.300 0.000 7.170 0.000 7.167 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 7.150 0.000 7.150 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 6.800 0.000 6.800 40.867

zpět na detail závodu