Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1A Přebor Prahy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 9.250 0.000 19.250 75.700
2. Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.350 0.000 18.350 75.050
2. Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 9.000 0.000 19.000 75.050
4. Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.450 0.000 18.450 73.750
5. Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.500 0.000 18.500 73.250
6. Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 7.950 0.000 16.450 10.000 8.150 0.000 18.150 71.300
7. Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.050 0.000 18.050 9.000 7.700 0.000 16.700 70.850
8. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 7.450 0.000 16.450 70.200
9. Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Matušíková,Antalová, Kuhnová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 7.450 0.000 17.450 69.800
10. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 7.800 0.000 16.300 9.000 7.200 0.000 16.200 68.900
11. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 7.650 0.000 16.650 68.850
12. Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 6.250 0.000 14.750 9.000 7.950 0.000 16.950 68.550
13. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 7.050 0.000 15.550 9.600 7.750 0.000 17.350 68.150
14. Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.550 0.000 18.550 8.500 5.550 0.000 14.050 9.000 7.550 0.000 16.550 67.400
15. Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.350 0.000 17.350 8.500 6.500 0.000 15.000 9.000 7.150 0.000 16.150 67.000
16. Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.150 0.000 17.150 7.800 6.750 0.000 14.550 66.750
17. Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 6.800 0.000 15.300 8.000 7.500 0.000 15.500 65.750
18. Vlacilova Laura 2013 SK Hradčany Říhová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.400 0.000 18.400 8.500 7.050 0.000 15.550 6.800 6.600 0.000 13.400 65.150
19. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 5.750 0.000 15.750 7.800 6.350 0.000 14.150 65.000
20. Brejchová Kamila 2012 BubbleGym kolektiv trenérů 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.400 0.000 16.400 7.800 5.850 0.000 13.650 64.600
21. Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.300 0.000 16.300 8.500 6.450 0.000 14.950 8.000 6.000 0.000 14.000 63.600
22. Eflerová Eliška 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.550 0.000 17.550 8.500 5.200 0.000 13.700 6.800 6.100 0.000 12.900 61.500
23. Ševčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.800 0.000 16.800 8.500 5.650 0.000 14.150 6.800 5.650 0.000 12.450 60.500

zpět na detail závodu