Na hlavní obsah

Laura Vláčilová


Ročník:2013
Město:Středokluky
Trenér:Říhová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.5.2024 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 A 2.
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ Kadetky OPEN 10-13 2.
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 2.
8.5.2024 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 5.
4.5.2024 Memoriál Miroslava Kojdeckého SGZ VS4A 8.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 7.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 5.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 6.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 4.
5.11.2023 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 2.
5.11.2023 Memoriál V. Medové SGZ Družstva 2.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 1.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 4.
28.5.2023 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 3.
14.5.2023 Memoriál Věry Růžičkové - kvalifikační závod SGZ VS3 A 2.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 10.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - žákyně 14.
27.11.2022 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 2.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 1.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 1.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 2.
12.11.2022 Ještědský pohár SGZ II. kategorie - IV. liga 1.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - jednotlivkyně 1.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - družstva 1.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 2.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2A OPEN 2.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 1.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 1.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 8.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Evičky 5.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 8.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 6.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - družstva 3.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ V. LIGA 6.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - družstva 2.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - jednotlivkyně 6.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS1 A 19.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS1 A 4.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1A OPEN 22.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1A Přebor Prahy 18.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1 (A+B) Přebor Prahy družstev 7.
Datum Závod
31.5.-2.6.2024 SG Mistrovství ČR MT