Na hlavní obsah

Natálie Kratochvílová


Ročník:2012
Město:Praha
Trenér:Pospíšilová, Novotná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 7.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 13.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 12.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 4.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 10.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 13.
28.5.2023 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 5.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3A 4.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 13.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - žákyně 15.
21.1.2023 Memoriál Jana Palacha SGZ V. kategorie 2.
27.11.2022 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 10.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 1.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 34.
12.11.2022 Ještědský pohár SGZ II. kategorie - IV. liga 3.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 19.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 12.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 5.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 7.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 20.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - družstva 1.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Mladší žákyně I - jednotlivkyně 4.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 26.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 34.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 10.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1A OPEN 4.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1A Přebor Prahy 4.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS1 (A+B) Přebor Prahy družstev 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 28.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 38.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. JEDNOTL. 5.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. DRUŽSTVA 1.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čerťata jedn. 13.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 9.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A OPEN 9.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ II. kategorie 7.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie 7.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 7.
14.10.2018 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ I. kategorie (2012-2015) 9.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0 mimi 4.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 20.
Datum Závod
13.4.2024 Memoriál Evy Bosákové