Na hlavní obsah

Elektronické výsledky - Přebor Středočeského kraje družstev


zpět na detail závodu

Datum: 17.11.2021

Pořadatel: Sokolovna Kolín

Stáhnout výsledky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 T. J. Sokol Kolín D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec 3.500 8.350 0.000 11.850 3.900 7.550 0.000 11.450 23.300
  Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín 3.500 8.650 0.000 12.150 2.000 5.900 0.000 7.900 3.100 5.700 0.000 8.800 3.700 7.650 0.000 11.350 40.200
  Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín 1.400 7.250 0.000 8.650 3.400 8.250 0.000 11.650 2.700 8.000 0.000 10.700 31.000
  Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín 3.500 7.950 0.000 11.450 1.900 6.900 0.000 8.800 3.500 5.550 0.000 9.050 3.500 7.300 0.300 10.500 39.800
  Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín 2.800 7.900 0.000 10.700 1.800 6.500 0.000 8.300 2.600 7.200 0.000 9.800 28.800
  celkem 35.450 25.750 30.500 33.500 125.200
2 T. J. Sokol Poděbrady D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady 1.900 7.250 0.000 9.150 2.500 4.450 0.000 6.950 2.700 7.600 0.000 10.300 26.400
  Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady 2.800 7.350 0.000 10.150 1.100 6.250 4.000 3.350 3.700 6.400 0.000 10.100 23.600
  Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady 2.000 8.600 0.000 10.600 2.700 4.700 0.000 7.400 4.000 7.800 0.000 11.800 3.500 8.450 0.000 11.950 41.750
  Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady 2.800 8.050 0.000 10.850 2.900 7.950 0.000 10.850 21.700
  Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady 3.500 7.450 0.000 10.950 3.200 5.550 0.000 8.750 3.700 6.200 0.000 9.900 3.700 7.850 0.000 11.550 41.150
  celkem 32.400 25.300 31.800 34.350 123.850
3 Gymnastika Říčany, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany 1.300 7.750 0.000 9.050 2.100 6.450 0.000 8.550 2.700 8.000 0.000 10.700 28.300
  Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany 2.800 8.800 0.000 11.600 2.500 6.350 0.000 8.850 2.600 7.850 0.000 10.450 30.900
  Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.200 0.000 11.000 1.400 7.500 0.000 8.900 3.300 6.550 0.000 9.850 29.750
  Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.550 0.000 11.350 1.300 6.800 0.000 8.100 2.500 7.050 0.000 9.550 29.000
  Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.000 0.000 10.800 1.300 6.700 0.000 8.000 3.200 5.250 0.000 8.450 2.500 7.600 0.000 10.100 37.350
  celkem 33.950 26.050 27.250 31.250 118.500
4 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice 2.000 8.100 0.000 10.100 1.300 7.000 0.000 8.300 3.600 6.250 0.000 9.850 2.500 5.900 0.500 7.900 36.150
  Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice 3.500 7.950 0.000 11.450 1.400 6.900 0.000 8.300 3.100 5.600 0.000 8.700 2.200 6.750 0.000 8.950 37.400
  Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice 3.500 7.650 0.000 11.150 1.300 5.400 0.000 6.700 2.500 6.250 0.000 8.750 2.500 6.150 0.000 8.650 35.250
  celkem 32.700 23.300 27.300 25.500 108.800
5 T. J. Sokol Příbram D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.250 0.000 10.250 1.400 6.550 0.000 7.950 2.600 4.750 0.000 7.350 3.100 6.850 0.000 9.950 35.500
  Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram 1.400 6.300 0.000 7.700 7.700
  Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 7.950 0.000 9.950 2.400 5.200 0.000 7.600 2.600 7.300 0.000 9.900 2.600 6.950 0.000 9.550 37.000
  Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.100 0.000 10.100 1.300 6.950 0.000 8.250 2.600 5.900 0.000 8.500 2.100 6.300 0.000 8.400 35.250
  celkem 30.300 23.900 25.750 27.900 107.850

Zpět na detail závodu