Na hlavní obsah

Přebor Středočeského kraje družstev


II. LIGA (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Gym Dobřichovice, z.s. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
3 Gym Dobřichovice, z.s. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
4 Gym Dobřichovice, z.s. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
5 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Gymnastika Říčany, z.s. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
7 Gymnastika Říčany, z.s. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Gymnastika Říčany, z.s. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Gymnastika Říčany, z.s. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
20 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
21 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.schejbalová
22 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
23 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
24 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

III. LIGA (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Říčany, z.s. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
2 Gymnastika Říčany, z.s. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Gymnastika Říčany, z.s. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Gymnastika Říčany, z.s. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Gymnastika Říčany, z.s. Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany Bernardová
6 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šebková Karolína 2005 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
9 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bártová Tereza 2003 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
16 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
17 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Nová Magdalena 2006 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

IV. LIGA (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Říčany, z.s. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Gymnastika Říčany, z.s. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Gymnastika Říčany, z.s. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany Cirkvová
5 Gymnastika Říčany, z.s. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany Cirkvová
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
9 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
10 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
17 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
20 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
21 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
22 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
23 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
24 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
25 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
26 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

V. LIGA (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková/Halounková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
6 Gym Dobřichovice, z.s. Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Gymnastika Říčany, z.s. Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Gymnastika Říčany, z.s. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Gymnastika Říčany, z.s. Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
11 Gymnastika Říčany, z.s. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
19 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
20 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horníčková Johanka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
21 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
22 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
23 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
24 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
25 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
26 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Černá Tereza 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Kalinová Viktorie 2014 T.J. Sokol Příbram K.Svobodová, K.Radová
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Kraus Theodora 2014 T.J. Sokol Příbram K.Svobodová, K.Radová
31 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Mašková Michaela 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
32 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Přibylová Helena 2014 T.J. Sokol Příbram K.Svobodová, K.Radová

II. LIGA - jednotlivkyně

III. LIGA - jednotlivkyně

IV. LIGA - jednotlivkyně

V. LIGA - jednotlivkyně