Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 7.6.-8.6.2014
 pořadatel: Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kmetíková Aneta 2002 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 7.750 0.000 10.750 4.000 7.650 0.000 11.650 3.900 8.000 0.000 11.900 45.750
2. Fricová Monika 2002 TJ. Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 8.850 0.000 11.250 3.300 6.950 0.000 10.250 4.000 7.200 0.000 11.200 4.100 8.250 0.000 12.350 45.050
3. Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak Sezimovo Ústí Panošová, Cepák 3.000 9.000 0.000 12.000 2.800 6.950 0.000 9.750 3.200 8.250 0.000 11.450 4.100 7.600 0.000 11.700 44.900
4. Houšková Nikol 2003 KSG Most Čejková, Kopecká, Šestáková 2.400 8.800 0.000 11.200 2.700 7.400 0.000 10.100 3.600 6.650 0.000 10.250 3.700 7.800 0.000 11.500 43.050
5. Svobodová Klára 2003 Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 4.000 7.450 0.000 11.450 2.300 6.800 0.000 9.100 3.100 7.800 0.000 10.900 3.500 7.750 0.000 11.250 42.700
6. Kelarová Emma 2002 TJ Sokol Brno Vlková 2.400 8.800 0.000 11.200 2.300 7.150 0.000 9.450 3.800 6.750 0.000 10.550 3.600 7.450 0.000 11.050 42.250
7. Seidlová Anna 2003 Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 4.000 7.200 0.000 11.200 2.500 6.350 0.000 8.850 3.500 7.600 0.000 11.100 3.700 6.900 0.000 10.600 41.750
8. Gerčáková Hana 2002 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.300 6.550 0.000 8.850 3.200 7.400 0.000 10.600 3.300 7.950 0.000 11.250 41.600
9. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.100 0.000 11.100 2.400 7.200 0.000 9.600 2.800 6.650 0.000 9.450 4.000 7.300 0.000 11.300 41.450
10. Kinčlová Tereza 2004 Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 2.400 8.450 0.000 10.850 2.700 6.050 0.000 8.750 3.200 7.750 0.000 10.950 3.300 7.350 0.000 10.650 41.200
11. Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.300 0.000 11.300 2.300 6.800 0.000 9.100 3.800 7.050 0.000 10.850 3.600 6.400 0.000 10.000 41.250
12. Štovíčková Eliška 2004 Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 2.400 8.450 0.000 10.850 2.800 4.950 0.000 7.750 3.200 8.200 0.000 11.400 3.300 7.550 0.000 10.850 40.850
12. Picmausová Petra 2002 TJ Sokol Mor. Ostrava I. Drtílková 2.400 8.300 0.000 10.700 2.200 6.250 0.000 8.450 3.400 7.550 0.000 10.950 3.500 7.250 0.000 10.750 40.850
14. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.500 6.150 0.000 8.650 2.700 7.850 0.000 10.550 3.200 6.850 0.000 10.050 40.600
15. Ježková Julie 2003 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.300 5.700 0.000 8.000 2.900 7.400 0.000 10.300 3.200 7.400 0.000 10.600 40.350
16. Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.400 8.400 0.000 10.800 2.200 6.000 0.000 8.200 3.800 6.500 0.000 10.300 3.400 7.050 0.000 10.450 39.750
17. Urbanová Nikola 2003 GK Šumperk Urbanová 2.400 7.800 0.000 10.200 2.200 6.150 0.000 8.350 2.700 7.750 0.000 10.450 3.100 7.400 0.000 10.500 39.500
17. Filipová Michaela 2003 Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 2.400 7.950 0.000 10.350 2.200 6.050 0.000 8.250 3.300 7.450 0.000 10.750 3.200 6.950 0.000 10.150 39.500
19. Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 8.000 0.000 10.400 2.300 6.050 0.000 8.350 3.300 6.900 0.000 10.200 3.400 6.850 0.000 10.250 39.200
20. Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová, Galas 2.400 8.400 0.000 10.800 2.200 6.500 0.000 8.700 3.400 5.450 0.000 8.850 3.300 7.450 0.000 10.750 39.100
21. Chrpová Barbora 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Hanafelová, Kešnarová 2.400 8.650 0.000 11.050 2.300 6.550 0.000 8.850 3.100 6.250 0.000 9.350 3.700 6.150 0.000 9.850 39.100
22. Sochová Monika 2002 Sokol Pardubice I Avramová 2.400 8.150 0.000 10.550 3.000 4.400 0.000 7.400 3.300 6.850 0.000 10.150 3.300 7.450 0.000 10.750 38.850
23. Chudá Viktoria 2002 KSG Znojmo Křístelová 3.400 7.900 0.000 11.300 2.400 5.750 0.000 8.150 3.600 3.100 0.000 6.700 4.000 8.300 0.000 12.300 38.450
24. Folková Magdalena 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 8.800 0.000 11.200 2.400 6.750 0.000 9.150 2.700 5.100 0.000 7.800 3.100 6.900 0.000 10.000 38.150
25. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.600 5.250 0.000 7.850 2.900 6.200 0.000 9.100 3.300 6.750 0.000 10.050 37.950
26. Šablatůrová Dorota 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Hanefelová, Kešnarová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.900 5.300 0.000 8.200 2.700 5.500 0.000 8.200 3.800 6.250 0.000 10.050 37.800
27. Vavřínová Magdaléna 2002 Sokol Kolín Rožánek 2.400 8.150 0.000 10.550 2.200 5.700 0.000 7.900 3.000 6.200 0.000 9.200 3.200 6.800 0.000 10.000 37.650
28. Švarcová Tina 2002 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.600 0.000 11.000 2.100 7.700 0.000 9.800 2.800 7.250 0.000 10.050 3.200 7.500 0.000 10.700 41.550
29. Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová 2.400 7.650 0.000 10.050 2.500 5.350 0.000 7.850 3.200 7.500 0.000 10.700 2.800 6.100 0.000 8.900 37.500
30. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová, Galas 2.400 7.900 0.000 10.300 2.200 5.400 0.000 7.600 3.300 6.650 0.000 9.950 3.100 6.050 0.000 9.150 37.000
31. Špinarová Veronika 2002 TJ Jičín Kodešová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.200 3.350 0.000 5.550 2.700 7.900 0.000 10.600 3.100 7.550 0.000 10.650 36.950
32. Poštulková Zuzana 2004 GK Šumperk Urbanová,Petrová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.200 5.050 0.000 7.250 2.800 6.700 0.000 9.500 2.800 7.100 0.000 9.900 36.800
33. Zvěřinová Emma 2005 Sokol Plzeň I Himmerová, Zvěřinová 2.400 7.500 0.000 9.900 2.200 4.300 0.000 6.500 3.600 7.550 0.000 11.150 3.200 5.950 0.000 9.150 36.700
34. Tománková Denisa 2003 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Formanová,Spitzerová 2.400 9.100 0.000 11.500 2.200 4.200 0.000 6.400 2.900 6.100 0.000 9.000 3.200 6.400 0.000 9.600 36.500
35. Hastíková Kamila 2004 Ostrožská Nová Ves Hastíková 2.400 7.450 0.000 9.850 2.200 4.300 0.000 6.500 2.700 5.950 0.000 8.650 3.200 7.350 0.000 10.550 35.550
36. Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.300 3.900 0.000 6.200 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 6.200 0.000 9.000 35.150
36. Fialová Adéla 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 2.400 7.500 0.000 9.900 2.100 6.050 0.000 8.150 3.200 7.650 0.000 10.850 3.100 7.150 0.000 10.250 39.150
38. Dvořáková Adéla 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Hanefelová, Kešnarová 2.400 8.150 0.000 10.550 2.900 3.550 0.000 6.450 3.000 5.750 0.000 8.750 3.400 5.750 0.000 9.150 34.900
39. Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Formanová,Spitzerová 2.400 7.800 0.000 10.200 2.300 3.350 0.000 5.650 2.800 6.650 0.000 9.450 3.100 6.300 0.000 9.400 34.700
40. Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Mor. Krumlov Večeřová, Benešová 2.400 7.850 0.000 10.250 2.200 5.100 0.000 7.300 2.700 5.400 0.000 8.100 2.900 5.850 0.000 8.750 34.400
41. Kovaříková Justýna 2003 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.400 8.350 0.000 10.750 2.500 2.200 0.000 4.700 2.700 5.800 0.000 8.500 3.300 6.900 0.000 10.200 34.150
42. Sladkovská Eliška 2003 Sokol Zlín Förster 2.800 8.300 0.000 11.100 2.400 5.750 0.000 8.150 2.900 4.100 0.000 7.000 3.100 7.100 0.000 10.200 36.450
43. Pavlíčková Anna 2004 Ostrožská Nová Ves Hastíková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.250 0.000 8.450 2.800 7.700 0.000 10.500 2.200 7.300 0.000 9.500 28.450
44. Sedláčková Kateřina 2003 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 5.400 0.000 7.800 1.500 5.250 0.000 6.750 3.200 5.400 0.000 8.600 2.400 6.250 0.000 8.650 31.800

zpět na detail závodu