Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 7.6.-8.6.2014
 pořadatel: Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Juniorky B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák 4.200 8.800 0.000 13.000 3.100 7.300 0.000 10.400 3.900 8.150 0.000 12.050 4.600 8.400 0.000 13.000 48.450
2. Hálková Dana 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.200 8.350 0.000 11.550 2.500 6.850 0.000 9.350 3.000 7.600 0.000 10.600 4.000 7.900 0.000 11.900 43.400
3. Štelclová Klára 1999 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.400 8.450 0.000 11.850 2.600 6.650 0.000 9.250 4.000 6.300 0.000 10.300 3.400 8.350 0.000 11.750 43.150
4. Růžičková Magdaléna 1999 Sokol Brno I. Vyzinovi 4.000 6.550 0.000 10.550 3.400 7.850 0.000 11.250 3.700 5.150 0.000 8.850 4.500 7.100 0.000 11.600 42.250
5. Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Petráček, Vrchovecká 4.200 8.850 0.000 13.050 2.800 5.500 0.000 8.300 4.000 5.300 0.000 9.300 4.000 7.500 0.000 11.500 42.150
6. Petříková Nicol 2001 Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.400 5.850 0.000 8.250 3.300 8.000 0.000 11.300 2.800 7.650 0.000 10.450 41.450
6. Jírová Gabriela 1999 Slovan Jindř. Hradec Haneflová, Kešnarová 2.800 7.750 0.000 10.550 2.500 6.750 0.000 9.250 3.300 7.450 0.000 10.750 3.900 7.100 0.000 11.000 41.550
8. Krejčová Vendula 2001 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová 3.000 9.050 0.000 12.050 2.000 6.200 0.000 8.200 2.800 7.050 0.000 9.850 3.600 7.450 0.000 11.050 41.150
9. Schmidová Dominika 2001 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.400 9.150 0.000 11.550 1.900 5.300 0.000 7.200 2.700 7.000 0.000 9.700 4.300 7.950 0.000 12.250 40.700
10. Pumanová Klára 2000 TJ Sokol Mor. Ostrava I. Drtílková 4.200 8.400 0.000 12.600 1.300 6.550 0.000 7.850 2.700 6.400 0.000 9.100 2.800 7.650 0.000 10.450 40.000
11. Doležalová Kateřina 2000 TJ. Sokol Chrudim Linková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.400 6.300 0.000 8.700 3.000 6.200 0.000 9.200 3.100 7.250 0.000 10.350 39.700
12. Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Podpěra 4.000 7.500 0.000 11.500 2.000 5.250 0.000 7.250 3.300 7.500 0.000 10.800 3.200 6.600 0.000 9.800 39.350
13. Štufková Tereza 2001 Slovan Jindř. Hradec Haneflová, Kešnarová 3.000 7.950 0.000 10.950 1.300 6.300 0.000 7.600 2.700 6.950 0.000 9.650 3.400 6.750 0.000 10.150 38.350
14. Klausová Kamila 2000 Sokol Hradec Králové Polanská, Dvořáková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.400 5.850 0.000 7.250 2.700 6.300 0.000 9.000 2.800 7.600 0.000 10.400 38.200
15. Berková Aneta 1999 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 8.400 0.000 11.400 1.900 6.050 0.000 7.950 1.900 7.150 0.000 9.050 2.800 6.850 0.000 9.650 38.050
16. Ryšavá Markéta 2000 Ostrožská Nová Ves Hastíková 2.400 8.150 0.000 10.550 1.900 6.150 0.000 8.050 1.900 6.750 0.000 8.650 3.200 7.200 0.000 10.400 37.650
17. Bábiková Aneta 1999 SG Liberec Petráček, Vrchovecká 2.400 8.450 0.000 10.850 2.000 6.000 0.000 8.000 2.500 5.750 0.000 8.250 2.000 7.850 0.000 9.850 36.950
17. Kešnarová Barbora 2001 Slovan Jindř. Hradec Haneflová, Kešnarová 3.400 8.100 0.000 11.500 1.700 4.700 0.000 6.400 2.300 6.550 0.000 8.850 3.200 6.900 0.000 10.100 36.850
19. Dorňáková Nikita 2001 TJ Sokol Kampa Libichová 3.200 8.200 0.000 11.400 1.800 6.650 0.000 8.450 2.300 5.150 0.000 7.450 3.500 7.600 0.000 11.100 38.400
20. Švábová Kateřina 2000 Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.200 0.000 10.600 1.900 4.850 0.000 6.750 2.000 7.750 0.000 9.750 2.200 7.050 0.000 9.250 36.350
21. Chrastinová Martina 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 6.600 0.000 7.700 2.600 7.100 0.000 9.700 2.000 7.700 0.000 9.700 38.100
22. Svobodová Karolína 2000 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 8.150 0.000 10.550 1.200 5.650 0.000 6.850 1.800 7.100 0.000 8.900 2.200 7.500 0.000 9.700 36.000
23. Pokorná Eliška 2001 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 8.200 0.000 10.600 1.300 5.800 0.000 7.100 2.100 5.600 0.000 7.700 2.600 7.550 0.000 10.150 35.550
24. Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová 3.000 7.500 0.000 10.500 1.900 3.350 0.000 5.250 2.100 7.100 0.000 9.200 2.700 7.300 0.000 10.000 34.950
25. Šálková Veronika 1999 Ostrožská Nová Ves Hastíková 2.400 8.750 0.000 11.150 1.900 4.750 0.000 6.650 2.000 6.350 0.000 8.350 1.900 6.800 0.000 8.700 34.850
26. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.900 3.450 0.000 5.350 2.700 6.150 0.000 8.850 3.100 6.550 0.000 9.650 34.800
27. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 8.150 0.000 10.550 1.200 4.850 0.000 6.050 2.800 5.650 0.000 8.450 3.300 7.350 0.000 10.650 35.700
28. Ševčíková Kateřina 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 8.000 0.000 10.400 1.000 6.100 0.000 7.100 1.900 6.500 0.000 8.400 2.400 7.800 0.000 10.200 36.100
29. Chlupová Anna 2001 Sokol Brno I. kolektiv trenérů 3.000 7.800 0.000 10.800 1.800 4.050 0.000 5.850 2.800 5.150 0.000 7.950 3.100 6.800 0.000 9.900 34.500
30. Peterková Eliška 2001 GK Šumperk Cigánková 2.400 8.300 0.000 10.700 1.900 3.300 0.000 5.200 2.100 6.050 0.000 8.150 2.200 6.200 0.000 8.400 32.450

zpět na detail závodu