Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR

 23.5.2015
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

Žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 9.250 0.000 15.250 7.600 9.200 0.000 16.800 8.300 8.600 0.000 16.900 7.400 8.600 0.000 16.000 64.950
2. Čondlová Clarissa 2004 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 9.200 0.000 15.200 8.200 9.000 0.000 17.200 8.300 8.050 0.000 16.350 7.600 8.350 0.000 15.950 64.700
3. Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 9.050 0.000 15.050 8.200 9.300 0.000 17.500 8.000 7.850 0.100 15.750 7.100 8.200 0.000 15.300 63.600
4. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 9.600 0.000 15.600 7.200 9.150 0.000 16.350 8.300 6.700 0.000 15.000 7.600 8.500 0.000 16.100 63.050
5. Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.600 8.550 0.000 15.150 7.900 7.650 0.000 15.550 6.700 8.500 0.000 15.200 61.250
6. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 9.050 0.000 15.050 7.200 8.850 0.000 16.050 8.100 6.600 0.000 14.700 6.600 8.650 0.000 15.250 61.050
7. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 9.200 0.000 15.200 8.200 7.900 0.000 16.100 7.800 6.800 0.000 14.600 6.600 7.650 0.000 14.250 60.150
8. Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.600 8.700 0.000 15.300 8.100 7.300 0.000 15.400 7.300 7.050 0.300 14.050 60.100
9. Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 8.200 0.000 14.200 6.800 8.000 0.000 14.800 7.100 6.700 0.000 13.800 6.600 7.950 0.000 14.550 57.350
10. Šabatová Michaela 2004 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.550 0.000 14.550 6.200 7.400 0.000 13.600 6.500 7.300 0.000 13.800 57.150
11. Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.600 8.300 0.000 14.900 7.300 4.450 0.000 11.750 7.400 7.750 0.100 15.050 56.600
12. Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.250 0.000 15.250 7.000 6.500 0.000 13.500 7.100 5.900 0.000 13.000 6.800 7.900 0.000 14.700 56.450
13. Jeřábková Amélie 2004 TJ Sokol Žižkov II Novotná, Petráková 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 6.800 0.000 12.800 7.200 7.450 0.000 14.650 6.600 7.250 0.000 13.850 56.150
14. Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.150 0.000 15.150 6.600 8.100 0.000 14.700 6.500 5.400 0.000 11.900 6.800 7.400 0.000 14.200 55.950
15. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.100 0.000 15.100 4.800 7.700 0.000 12.500 7.100 7.300 0.000 14.400 6.300 7.450 0.000 13.750 55.750
15. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 8.850 0.000 14.850 4.800 8.250 0.000 13.050 6.800 7.150 0.000 13.950 6.800 7.100 0.000 13.900 55.750
17. Pavlů Kateřina 2003 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 6.000 8.700 0.000 14.700 5.000 7.300 1.000 11.300 7.300 8.000 0.000 15.300 5.600 7.350 0.000 12.950 54.250
18. Kokrdová Daniela 2003 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.850 0.000 14.850 5.000 6.750 1.000 10.750 6.800 6.650 0.000 13.450 6.200 7.500 0.000 13.700 52.750
19. Joannidu Niki 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.200 6.600 0.000 12.800 6.000 5.850 0.000 11.850 6.200 6.400 0.000 12.600 52.050
20. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 8.000 0.000 14.000 4.800 6.900 1.000 10.700 7.100 6.550 0.000 13.650 6.000 6.950 0.000 12.950 51.300
21. Bálková Zuzana 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 6.000 8.250 0.000 14.250 4.800 7.150 1.000 10.950 7.300 6.200 0.000 13.500 6.000 6.450 0.000 12.450 51.150
22. Doležalová Evelína 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.550 0.000 14.550 5.000 7.000 1.000 11.000 6.000 5.250 0.000 11.250 6.200 7.500 0.000 13.700 50.500
23. Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 8.350 0.000 14.350 3.800 6.750 1.000 9.550 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 6.450 0.000 12.450 48.800
24. Dandová Veronika 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 7.850 0.000 13.850 3.800 7.300 1.000 10.100 6.000 6.050 0.000 12.050 6.000 5.800 0.000 11.800 47.800
25. Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 6.000 8.900 0.000 14.900 4.800 7.350 1.000 11.150 4.500 5.800 0.000 10.300 5.000 6.300 0.100 11.200 47.550
26. Zelenkova Viktorie 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.500 0.000 12.500 4.200 3.150 0.000 7.350 6.000 6.600 0.000 12.600 47.050

zpět na detail závodu