Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice mužů jednotlivců a družstev

 4.6.2016
 pořadatel: Třinec
Stáhnout výsledky

starší žáci jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 3.400 8.630 0.000 12.033 2.900 9.170 0.000 12.067 2.300 9.200 0.000 11.500 2.000 8.730 0.000 10.733 3.400 9.300 0.000 12.700 1.700 9.000 0.000 10.700 69.733
2. Běhal Jonáš 2002 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.700 8.800 0.000 12.500 2.800 8.070 0.000 10.867 2.700 8.930 0.000 11.633 2.800 8.170 0.000 10.967 2.900 9.300 0.000 12.200 3.300 7.630 0.000 10.933 69.100
3. Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 4.300 8.470 0.000 12.767 2.200 8.870 0.000 11.067 2.200 8.830 0.000 11.033 2.400 8.630 0.000 11.033 3.500 8.800 0.000 12.300 1.700 8.130 0.000 9.833 68.033
4. Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 3.500 9.300 0.000 12.800 2.100 8.000 0.000 10.100 2.000 9.170 0.000 11.167 2.400 8.830 0.000 11.233 3.000 8.900 0.000 11.900 1.500 9.070 0.000 10.567 67.767
5. Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 3.500 8.300 0.000 11.800 2.100 8.700 0.000 10.800 2.000 9.230 0.000 11.233 2.400 8.630 0.000 11.033 3.200 8.330 0.000 11.533 2.100 9.000 0.000 11.100 67.499
6. Vogl Štěpán 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 3.700 7.770 0.000 11.467 2.400 9.070 0.000 11.467 2.300 9.030 0.000 11.333 2.800 7.030 0.100 9.733 2.900 9.200 0.000 12.100 2.700 7.970 0.000 10.667 66.767
7. Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak 3.800 8.600 0.000 12.400 2.800 8.770 0.000 11.567 1.900 8.900 0.000 10.800 2.800 7.800 0.100 10.500 2.600 8.670 0.000 11.267 1.800 8.400 0.000 10.200 66.734
8. Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Jiří Kostik, Hedbávný 3.400 9.200 0.000 12.600 1.600 8.130 0.000 9.733 2.300 8.230 0.000 10.533 2.400 8.270 0.000 10.667 3.200 9.000 0.000 12.200 1.700 8.670 0.000 10.367 66.100
9. Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.900 8.200 0.000 12.100 2.900 8.070 0.000 10.967 2.000 8.870 0.000 10.867 2.000 8.730 0.000 10.733 3.100 8.900 0.000 12.000 1.500 8.370 0.500 9.367 66.034
10. Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 3.400 8.530 0.000 11.933 2.200 8.570 0.000 10.767 1.600 9.030 0.000 10.633 2.000 8.670 0.000 10.667 2.800 8.730 0.000 11.533 1.500 7.830 0.500 8.833 64.366
11. Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 3.200 8.430 0.000 11.633 2.800 7.500 0.000 10.300 2.000 8.930 0.000 10.933 2.800 8.130 0.000 10.933 2.700 7.730 0.000 10.433 1.500 8.730 0.500 9.733 63.965
12. Rotrekl Pavel 2002 TJ Sokol Bučovice Sedlák 3.300 8.500 0.000 11.800 1.500 8.500 0.000 10.000 2.000 8.770 0.000 10.767 2.000 8.800 0.000 10.800 2.800 8.530 0.000 11.333 1.500 8.200 0.500 9.200 63.900
13. Petrásek Filip 2002 TJ Prostějov Hemerka 3.200 8.500 0.000 11.700 2.200 7.770 0.000 9.967 2.100 7.970 0.000 10.067 2.000 8.730 0.000 10.733 2.500 8.470 0.000 10.967 1.700 8.230 0.000 9.933 63.367
14. Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.000 8.770 0.000 11.767 1.500 8.630 0.500 9.633 1.900 8.830 0.000 10.733 2.000 8.830 0.000 10.833 2.400 9.170 0.500 11.067 0.800 8.870 1.500 8.167 62.200
15. Nový Radek 2002 Gymnastika Liberec Putík Miloslav 3.300 8.900 0.000 12.200 1.600 8.170 0.000 9.767 1.500 9.200 0.500 10.200 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 8.970 0.000 11.467 0.800 8.700 1.500 8.000 62.034
16. Říha Jakub 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 3.000 8.700 0.000 11.700 1.600 6.870 0.000 8.467 1.600 9.130 0.000 10.733 2.000 8.770 0.000 10.767 2.800 7.630 0.000 10.433 1.500 8.700 0.500 9.700 61.800
17. Bohuněk David 2004 SK Hradčany Novák Petr 3.100 8.670 0.000 11.767 2.200 8.730 0.000 10.933 2.000 8.030 0.000 10.033 2.000 8.430 0.000 10.433 2.300 8.500 0.500 10.300 1.400 7.730 1.000 8.133 61.599
18. Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.300 8.600 0.000 11.900 2.800 7.200 0.000 10.000 2.300 7.700 0.000 10.000 2.800 7.400 0.000 10.200 2.900 7.970 0.000 10.867 0.800 8.530 1.500 7.833 60.800
19. Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart 3.000 7.870 0.000 10.867 2.100 7.070 0.000 9.167 1.900 8.500 0.000 10.400 2.400 8.000 0.000 10.400 2.900 8.000 0.000 10.900 1.600 7.370 0.000 8.967 60.701
20. Bělohlávek Adam 2002 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav 2.600 8.370 0.000 10.967 1.500 7.700 0.000 9.200 1.600 8.700 0.000 10.300 2.000 8.100 0.000 10.100 2.600 8.970 0.000 11.567 0.800 8.600 1.500 7.900 60.034
21. Scholz Tobiáš 2003 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav 3.100 7.900 0.000 11.000 1.400 8.570 0.500 9.467 1.600 8.700 0.000 10.300 2.000 8.630 0.000 10.633 2.600 8.130 0.000 10.733 0.800 8.500 1.500 7.800 59.933
22. Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 2.900 8.700 0.000 11.600 1.200 8.630 1.500 8.333 1.900 8.030 0.000 9.933 2.000 8.900 0.000 10.900 2.600 8.900 0.000 11.500 0.800 8.100 1.500 7.400 59.666
23. Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart 3.000 8.230 0.000 11.233 2.000 7.430 0.000 9.433 1.900 8.730 0.000 10.633 2.000 8.270 0.000 10.267 2.600 8.600 0.000 11.200 0.800 7.570 1.500 6.867 59.633
24. Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 3.100 8.900 0.000 12.000 1.400 7.930 0.500 8.833 1.500 7.970 0.500 8.967 2.000 9.170 0.000 11.167 2.600 8.500 0.000 11.100 0.800 7.600 1.500 6.900 58.967
25. Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 3.100 8.800 0.000 11.900 1.600 6.730 0.000 8.333 1.500 8.500 1.000 9.000 2.000 7.770 0.000 9.767 2.400 8.100 0.500 10.000 0.800 8.300 1.500 7.600 56.600
26. Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Putík Miloslav 2.900 8.700 0.000 11.600 1.600 7.800 0.000 9.400 1.400 8.900 0.500 9.800 2.000 7.200 0.000 9.200 1.800 7.900 1.000 8.700 0.800 8.400 1.500 7.700 56.400
27. Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart 3.100 8.370 0.000 11.467 1.300 6.200 1.000 6.500 1.600 8.400 0.000 10.000 2.400 8.470 0.000 10.867 2.500 7.900 0.000 10.400 0.800 7.700 1.500 7.000 56.234
28. Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 2.100 8.100 0.000 10.200 1.300 7.900 1.000 8.200 1.600 8.400 0.000 10.000 2.400 7.800 0.000 10.200 2.400 7.600 0.500 9.500 0.800 8.770 1.500 8.067 56.167
29. Škoda Daniel 2002 T.J. Sokol Brno I Caska st. 1.900 7.300 0.500 8.700 1.600 7.800 0.000 9.400 1.700 8.500 0.000 10.200 2.000 8.230 0.000 10.233 2.400 8.000 0.500 9.900 0.800 7.870 1.500 7.167 55.600
30. Hampl Tomáš 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 2.200 8.230 0.000 10.433 1.400 7.270 0.500 8.167 1.300 8.000 1.000 8.300 2.000 8.500 0.000 10.500 2.400 8.470 0.500 10.367 0.800 8.270 1.500 7.567 55.334
31. Jančo Adam 2003 Gymnastika Liberec Putík Miloslav 2.900 8.200 0.000 11.100 1.300 7.200 1.000 7.500 1.500 9.000 0.500 10.000 2.000 8.130 0.000 10.133 1.800 8.100 1.000 8.900 0.800 8.070 1.500 7.367 55.000
32. Hubálek Jan 2002 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav 2.900 7.670 0.000 10.567 1.300 7.130 1.000 7.433 1.700 7.530 0.000 9.233 2.000 8.430 0.000 10.433 2.400 7.430 0.500 9.333 0.800 8.230 1.500 7.533 54.532
33. Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 2.100 8.530 0.000 10.633 0.700 8.800 1.500 8.000 1.900 7.400 0.000 9.300 2.000 7.370 0.000 9.367 1.800 8.400 1.000 9.200 0.800 7.930 1.500 7.233 53.733
34. Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 2.100 7.670 0.000 9.767 0.700 8.600 1.500 7.800 1.600 8.700 0.000 10.300 2.000 8.200 0.000 10.200 1.800 8.370 1.000 9.167 0.800 7.000 1.500 6.300 53.534
35. Adam Pavel Kryštof 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 2.700 8.900 0.000 11.600 0.600 8.700 2.000 7.300 0.700 8.700 1.500 7.900 2.000 8.830 0.000 10.833 1.200 8.370 2.500 7.067 0.800 7.770 1.500 7.067 51.767
36. Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling 2.700 8.200 0.000 10.900 0.600 8.200 2.000 6.800 0.900 8.800 1.000 8.700 2.000 7.930 0.000 9.933 2.400 7.470 0.500 9.367 0.800 6.030 1.500 5.333 51.033
37. Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.770 0.000 10.867 1.900 7.800 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.370 0.000 10.967 1.700 8.100 0.000 9.800 41.334

zpět na detail závodu