Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina

 29.5.2016
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.450 0.000 14.450 59.650
2. Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 7.900 0.000 13.900 58.300
3. Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 7.900 0.000 13.900 58.300
4. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.500 0.000 13.500 57.500
5. Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.300 0.000 13.300 56.900
6. Špačková Bára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 7.200 0.000 13.200 55.950
7. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.750 0.000 13.750 5.500 7.950 0.000 13.450 6.000 7.250 0.000 13.250 54.900
8. Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 6.050 0.000 12.050 54.450
9. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 5.500 0.000 11.500 54.200
10. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A., Špačková 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 6.650 0.000 12.650 53.950
11. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 6.650 0.000 12.650 53.500
12. Vicanová Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Asterová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 5.750 0.000 11.750 52.900
13. Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 6.600 0.000 12.600 6.000 6.750 0.000 12.750 52.750
14. Ardamicová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 6.100 0.000 12.100 52.500
15. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J. 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 6.500 0.300 12.200 52.500
16. Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 6.550 0.000 12.550 6.000 6.200 0.000 12.200 52.050
17. Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Asterová 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 5.000 0.000 11.000 51.700
18. Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 6.600 0.000 12.600 51.500
19. Králová Barbora 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 6.350 0.000 12.350 6.000 5.500 0.000 11.500 51.400
20. Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková, Poláková 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 5.500 0.000 11.500 5.700 5.750 0.000 11.450 6.000 6.350 0.000 12.350 49.100
21. Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 4.700 0.300 10.400 48.900
22. Jenknerová Kateřina 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 6.850 0.000 12.850 4.700 4.100 0.000 8.800 6.000 3.750 0.300 9.450 44.500
23. Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 5.900 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 4.100 0.000 10.100 35.200
24. Filisteinová Dominika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 6.700 0.000 12.700 4.500 3.300 0.000 7.800 4.200 1.700 1.000 4.900 6.000 2.950 0.300 8.650 34.050

zpět na detail závodu