Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál P. Kouby SGŽ

 10.12.2016
 pořadatel: Gymcentrum
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.830 0.000 12.730 3.800 8.400 0.000 12.200 24.930
2. Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.230 0.000 12.130 3.800 8.633 0.000 12.433 24.563
3. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová L., Vybíral 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.700 0.000 12.600 3.700 8.167 0.000 11.867 24.467
4. Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.200 0.000 12.100 3.800 8.300 0.000 12.100 24.200
5. Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.030 0.000 11.930 3.800 8.200 0.000 12.000 23.930
6. Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 8.200 0.000 11.800 3.800 8.133 0.000 11.933 23.733
7. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.760 0.000 11.560 3.800 8.167 0.000 11.967 23.527
8. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.530 0.000 11.330 3.800 8.367 0.000 12.167 23.497
9. Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.860 0.000 11.660 3.800 7.400 0.000 11.200 22.860
10. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.060 0.000 10.960 3.800 7.367 0.000 11.167 22.127
11. Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.060 0.000 10.660 3.800 7.500 0.000 11.300 21.960
12. Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.830 0.000 10.730 3.100 7.833 0.000 10.933 21.663
13. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A., Špačková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.030 0.000 10.730 3.100 7.800 0.000 10.900 21.630
14. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.760 0.000 10.860 3.300 7.300 0.000 10.600 21.460
15. Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.630 0.000 10.230 3.800 7.367 0.000 11.167 21.397
16. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 5.660 0.000 9.360 3.300 8.633 0.000 11.933 21.293
17. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.400 0.000 9.800 3.100 8.133 0.000 11.233 21.033
18. Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 5.160 0.000 8.960 3.800 7.433 0.000 11.233 20.193
19. Králová Barbora 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.030 0.000 10.030 3.100 6.500 0.000 9.600 19.630

zpět na detail závodu