Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen A

 30.5.-31.5.2015
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

kadetky - volné sestavy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.500 0.000 12.500 2.600 7.300 0.000 9.900 5.400 6.500 0.000 11.900 3.900 7.100 0.000 11.000 45.300
2. Huslarová Natálie 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 8.230 0.000 12.430 2.500 7.950 0.000 10.450 4.400 6.150 0.000 10.550 3.500 7.500 0.000 11.000 44.430
3. Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 4.200 8.300 0.000 12.500 2.500 6.200 0.000 8.700 4.300 7.300 0.100 11.500 3.800 7.250 0.000 11.050 43.750
4. Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.400 0.000 12.600 1.300 6.950 0.000 8.250 4.200 7.150 0.100 11.250 3.800 7.550 0.000 11.350 43.450
5. Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.200 7.530 0.000 11.730 1.100 8.100 0.000 9.200 3.800 7.750 0.000 11.550 3.600 7.150 0.000 10.750 43.230
6. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 4.200 8.330 0.000 12.530 3.200 6.200 0.000 9.400 4.500 5.050 0.000 9.550 3.900 6.900 0.000 10.800 42.280
7. Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.400 0.000 12.400 1.800 7.500 0.000 9.300 3.900 5.500 0.100 9.300 3.500 7.650 0.000 11.150 42.150
8. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 4.200 8.200 0.100 12.300 1.400 6.950 0.000 8.350 4.300 5.700 0.100 9.900 3.500 7.750 0.000 11.250 41.800
9. Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.200 8.470 0.000 12.670 1.500 6.500 0.000 8.000 4.000 5.800 0.000 9.800 3.700 6.950 0.000 10.650 41.120
10. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 8.300 0.000 12.300 1.600 6.900 0.000 8.500 3.100 6.700 0.000 9.800 3.200 7.100 0.000 10.300 40.900
11. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.130 0.300 11.830 1.800 7.500 0.000 9.300 3.600 4.150 0.100 7.650 3.600 8.000 0.000 11.600 40.380
12. Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.700 0.000 11.100 1.100 7.600 0.000 8.700 3.100 7.600 0.000 10.700 2.700 7.100 0.000 9.800 40.300
13. Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.230 0.000 11.630 1.200 7.800 0.000 9.000 3.400 7.450 0.000 10.850 2.700 5.750 0.000 8.450 39.930
14. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 8.670 0.000 11.070 1.400 6.600 0.000 8.000 3.100 6.950 0.000 10.050 3.600 6.950 0.000 10.550 39.670
15. Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice Prutkayvá 2.400 8.630 0.000 11.030 1.500 6.650 0.000 8.150 3.900 6.150 0.000 10.050 2.600 7.500 0.000 10.100 39.330
16. Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 4.200 8.030 0.000 12.230 2.100 5.300 0.000 7.400 3.700 4.900 0.000 8.600 3.400 7.100 0.000 10.500 38.730
17. Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 2.400 9.070 0.000 11.470 1.100 6.900 0.000 8.000 3.000 6.500 0.000 9.500 3.200 6.400 0.000 9.600 38.570
18. Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.100 0.000 11.500 1.100 7.250 0.000 8.350 3.200 6.150 0.000 9.350 2.500 5.850 0.000 8.350 37.550

zpět na detail závodu