Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 5.12.-6.12.2015
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

I. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kristýna Brabcová 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 8.900 0.000 13.100 3.800 6.400 0.000 10.200 4.900 8.500 0.000 13.400 4.400 8.600 0.000 13.000 49.700
2. Jana Weisserová 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.200 8.850 0.000 13.050 3.400 8.050 0.000 11.450 4.600 8.050 0.000 12.650 4.200 7.400 0.200 11.400 48.550
3. Dominika Ponížilová 2002 TJ Prostějov Lukášová 4.600 8.950 0.000 13.550 2.200 7.100 0.000 9.300 4.800 7.500 0.100 12.200 4.600 8.250 0.000 12.850 47.900
4. Kateřina Jelínková 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.200 8.500 0.000 12.700 2.600 8.150 0.000 10.750 4.300 7.250 0.000 11.550 3.800 7.850 0.000 11.650 46.650
5. Eva Mičková 1999 TJ Prostějov Lukášová 4.200 9.000 0.000 13.200 4.100 5.400 0.000 9.500 4.300 7.600 0.000 11.900 4.400 7.800 0.300 11.900 46.500
6. Kateřina Křížová 2002 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.750 0.000 12.950 2.400 7.900 0.000 10.300 4.800 6.800 0.000 11.600 3.800 7.550 0.000 11.350 46.200
7. Jasmína Hnilicová 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.800 0.000 13.000 2.100 6.450 0.000 8.550 4.700 7.400 0.100 12.000 3.900 8.150 0.000 12.050 45.600
8. Adéla Šritterová 2003 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.200 8.800 0.000 13.000 1.800 8.100 0.000 9.900 4.000 6.650 0.000 10.650 3.300 7.100 0.000 10.400 43.950
9. Kristina Moravcová 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.200 7.650 0.000 11.850 1.300 8.150 0.000 9.450 4.200 7.600 0.000 11.800 3.100 7.600 0.000 10.700 43.800
10. Eliška Fiřtová 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.850 0.000 13.050 3.600 5.000 0.000 8.600 5.000 5.900 0.000 10.900 4.000 7.300 0.100 11.200 43.750
11. Lenka Bezstarosti 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák 4.200 8.950 0.000 13.150 1.300 7.600 0.000 8.900 3.400 6.800 0.000 10.200 3.700 7.750 0.000 11.450 43.700
12. Daniela Hálová 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.750 0.000 12.750 1.300 8.200 0.000 9.500 3.400 6.600 0.100 9.900 4.000 7.500 0.000 11.500 43.650
12. Aneta Kršková 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 8.050 0.000 12.050 2.200 7.200 0.000 9.400 3.600 7.400 0.100 10.900 3.600 7.700 0.000 11.300 43.650
14. Tamara Kalašová 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.150 0.100 12.050 1.300 7.600 0.000 8.900 4.100 7.850 0.000 11.950 3.400 7.200 0.000 10.600 43.500
15. Karolína Bartuňková 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 4.400 9.300 0.000 13.700 2.500 5.350 0.000 7.850 4.500 6.650 0.100 11.050 4.600 6.200 0.000 10.800 43.400
16. Kristýna Opočenská 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák 4.200 7.650 0.000 11.850 2.500 6.700 0.000 9.200 3.400 6.850 0.000 10.250 4.100 7.850 0.000 11.950 43.250
17. Olesya Kalnitska 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 7.150 0.000 11.350 2.500 6.750 0.000 9.250 3.200 7.450 0.000 10.650 3.700 7.350 0.000 11.050 42.300
18. Magdaléna Holcová 2001 TJ Prostějov Lukášová 4.200 8.300 0.000 12.500 2.100 7.750 0.000 9.850 4.200 5.900 0.100 10.000 3.900 6.450 0.600 9.750 42.100
19. Barbora Husáková 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.350 0.000 12.550 2.300 5.250 0.000 7.550 3.400 6.650 0.000 10.050 3.700 6.950 0.000 10.650 40.800
20. Tereza Kovaříková 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.050 0.000 12.250 3.200 6.350 0.000 9.550 3.800 4.600 0.000 8.400 3.400 6.700 0.000 10.100 40.300
21. Lucie Trnková 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.100 0.000 11.500 1.000 6.600 0.000 7.600 3.300 7.650 0.000 10.950 2.500 7.650 0.000 10.150 40.200
22. Renáta Štroblíková 2004 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.750 0.000 11.150 0.900 7.050 0.000 7.950 3.300 7.150 0.000 10.450 2.600 7.100 0.000 9.700 39.250
23. Kateřina Masopustová 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 9.150 0.000 11.550 1.000 6.800 0.000 7.800 3.000 6.550 0.000 9.550 3.000 7.000 0.000 10.000 38.900
24. Winona Žáková 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.050 0.000 11.450 0.900 7.100 0.000 8.000 3.400 6.250 0.000 9.650 2.500 6.700 0.000 9.200 38.300
25. Natalie Marešová 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.800 0.000 11.200 1.100 6.650 0.000 7.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.200 0.000 9.200 28.150
26. Julie Semaniv 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.650 0.000 11.050 0.900 6.150 0.000 7.050 2.500 7.200 0.100 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 27.700
27. Karolína Imbrová 1995 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 4.200 8.400 0.000 12.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.250 0.300 10.650 23.250
28. Darina Dvorská 2003 TJ Prostějov Lukášová 4.000 8.300 0.000 12.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.000 0.100 9.600 21.900
29. Markéta Kolářová 1996 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.850 0.000 10.650 3.300 7.000 0.000 10.300 20.950
30. Anna Pekarčiková 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák 2.400 9.050 0.000 11.450 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 4.700 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 19.350
31. Emma Vážanová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 5.250 0.000 6.150 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.050 0.000 9.250 15.400
32. Barbora Schneiderová 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 6.100 0.000 9.800 1.000 2.150 0.000 3.150 12.950
33. Zuzana Mazalová 2004 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.500 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 9.600
34. Veronika Ožanová 1987 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 5.650 0.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 9.150
35. Markéta Vidmuchová 1999 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.650 0.000 8.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.950

zpět na detail závodu