Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup

 16.10.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

II. přípravka

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová, Petrová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 9.600 0.000 12.100 2.500 9.400 0.000 11.900 36.500
2. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 9.200 0.000 11.700 2.500 9.450 0.000 11.950 36.150
3. Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová, Petrová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 9.400 0.000 11.900 2.500 9.100 0.000 11.600 36.000
4. Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová, Petrová 2.400 10.000 0.000 12.400 2.500 9.350 0.000 11.850 2.500 9.100 0.000 11.600 35.850
5. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová, Petrová 1.900 10.000 0.000 11.900 2.500 9.200 0.000 11.700 2.500 9.400 0.000 11.900 35.500
6. Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek 2.100 10.000 0.000 12.100 2.500 8.700 0.000 11.200 2.500 9.400 0.000 11.900 35.200
7. Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.850 0.000 11.350 35.000
8. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.850 0.000 11.350 2.500 8.350 0.000 10.850 34.700
9. Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 1.900 10.000 0.000 11.900 2.500 8.750 0.000 11.250 2.500 8.900 0.000 11.400 34.550
10. Slováková Sofie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.450 0.000 10.950 2.500 8.550 0.000 11.050 34.500
11. Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 1.200 10.000 0.000 11.200 2.500 9.050 0.000 11.550 2.500 8.900 0.000 11.400 34.150
12. Nakoukalová Nela 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.100 10.000 0.000 12.100 2.500 8.700 0.000 11.200 2.500 8.250 0.000 10.750 34.050
13. Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1.400 10.000 0.000 11.400 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 8.500 0.000 11.000 33.850
14. Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 8.050 0.000 10.550 32.950
14. Bell Maddie 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 1.900 10.000 0.000 11.900 2.500 7.750 0.000 10.250 2.500 8.300 0.000 10.800 32.950
16. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 7.650 0.000 10.150 2.000 7.900 0.000 9.900 32.550
17. Šídlová Eliška 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková 1.400 10.000 0.000 11.400 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 8.250 0.000 10.750 32.500
18. Kocurková Ema 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková 1.600 10.000 0.000 11.600 2.000 7.500 0.000 9.500 2.500 7.700 0.000 10.200 31.300
19. Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 0.200 10.000 0.000 10.200 2.000 7.400 0.000 9.400 2.500 7.800 0.000 10.300 29.900

zpět na detail závodu