Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 2.10.2016
 pořadatel: ZŠ Jánského
Stáhnout výsledky

Kategorie B roč. 2009-2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen prostná Celkem
1. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 9.500 0.000 12.500 24.700
2. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.300 0.000 12.300 24.300
3. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.200 0.000 12.200 24.100
3. Šulcová Karolína 2009 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 8.950 0.000 11.950 24.100
5. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 8.850 0.000 11.850 24.000
6. Semelková Denisa 2010 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 8.850 0.000 11.850 23.900
7. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 8.700 0.000 11.700 23.850
8. Pospíšilová Anež 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 8.800 0.000 11.800 23.650
9. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 8.800 0.000 11.800 23.550
10. Korbelová Adéla 2010 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 9.050 0.000 12.050 23.500
10. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.800 0.000 11.800 23.500
12. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 9.400 0.000 12.400 23.300
12. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.900 0.000 11.900 23.300
14. Kundrátová Lucie 2009 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 8.400 0.000 11.400 23.250
15. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 8.050 0.000 11.050 23.000
15. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.500 0.000 11.500 23.000
17. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.950 0.000 11.950 22.950
17. Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.250 0.000 11.250 22.950
19. Rakušan Elisa Sophi 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 7.650 0.000 10.650 22.650
20. Frydrichová Anna 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.250 0.000 11.250 22.600
21. Semelková Nikola 2010 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 7.900 0.000 10.900 22.550
21. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 7.750 0.000 10.750 22.550
23. Králová Anežka 2010 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.350 0.000 11.350 22.450
23. Čermáková Natáli 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 8.000 0.000 11.000 22.450
23. Horáková Šárka 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 7.950 0.000 10.950 22.450
26. Hobstová Tina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 8.250 0.000 11.250 22.400
27. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 7.700 0.000 10.700 22.250
28. Kolářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.050 0.000 11.050 22.150
28. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 7.950 0.000 10.950 22.150
30. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 7.050 0.000 10.050 22.100
31. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 8.050 0.000 11.050 22.000
32. Dagan Sophie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 8.200 0.000 11.200 21.900
33. Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 7.750 0.000 10.750 3.000 7.900 0.000 10.900 21.650
34. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.000 8.400 0.000 10.400 21.600
35. Pawlicová Anna 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.800 0.000 11.800 2.000 7.500 0.000 9.500 21.300
35. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 7.250 0.000 10.250 21.300
37. Jelínková Anna 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 7.200 0.000 10.200 21.200
37. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 8.550 0.000 11.550 2.000 7.650 0.000 9.650 21.200
39. Kubátová Kristýna 2009 Gym Dobřichovice Halounková 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 7.450 0.000 10.450 20.900
40. Jedličková Lucie 2010 Sokol Vyšehrad Dvořáková 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 6.450 0.000 9.450 20.750
40. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 7.650 0.000 10.650 3.000 7.100 0.000 10.100 20.750
42. Zoulová Aneta 2010 Sportovní gymnastika Všet Semelková, Zoulová 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 6.900 0.000 9.900 20.500
43. Hildebrandt Laura 2009 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 7.200 0.000 10.200 2.000 7.900 0.000 9.900 20.100
44. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 7.200 0.000 10.200 1.000 8.100 0.000 9.100 19.300

zpět na detail závodu