Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 4.6.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mimi

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.400 9.400 0.000 12.800 2.700 9.250 0.000 11.950 24.750
2. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.100 9.350 0.000 12.450 2.700 9.100 0.000 11.800 24.250
3. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.100 9.500 0.000 12.600 2.700 8.900 0.000 11.600 24.200
4. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.900 9.400 0.000 12.300 2.700 9.000 0.000 11.700 24.000
5. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 3.000 9.150 0.000 12.150 2.600 9.200 0.000 11.800 23.950
6. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 9.450 0.000 12.450 2.800 8.550 0.000 11.350 23.800
6. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 3.000 8.600 0.000 11.600 2.500 9.700 0.000 12.200 23.800
6. Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.900 9.300 0.000 12.200 2.600 9.000 0.000 11.600 23.800
9. Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.900 9.200 0.000 12.100 2.700 8.850 0.000 11.550 23.650
10. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.900 9.000 0.000 11.900 2.700 9.000 0.000 11.700 23.600
10. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.800 9.600 0.000 12.400 2.200 9.000 0.000 11.200 23.600
12. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Opočenská, lhotova, Stefankova 2.900 9.050 0.000 11.950 2.700 8.900 0.000 11.600 23.550
13. Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 2.800 9.300 0.000 12.100 2.700 8.700 0.000 11.400 23.500
14. Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.100 8.950 0.000 12.050 2.700 8.700 0.000 11.400 23.450
15. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 2.800 9.050 0.000 11.850 2.600 8.950 0.000 11.550 23.400
15. Hiršl Ema 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.600 9.400 0.000 12.000 2.700 8.700 0.000 11.400 23.400
17. Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová 2.900 9.050 0.000 11.950 2.800 8.600 0.000 11.400 23.350
18. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.900 8.950 0.000 11.850 2.700 8.700 0.000 11.400 23.250
18. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 9.350 0.000 12.350 2.300 8.600 0.000 10.900 23.250
20. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 3.200 9.000 0.000 12.200 2.100 8.900 0.000 11.000 23.200
20. Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.800 9.250 0.000 12.050 2.600 8.550 0.000 11.150 23.200
22. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.100 8.850 0.000 11.950 2.700 8.450 0.000 11.150 23.100
23. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.900 8.400 0.000 11.300 2.700 8.900 0.000 11.600 22.900
23. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.600 8.800 0.000 11.400 2.700 8.800 0.000 11.500 22.900
25. Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.700 8.950 0.000 11.650 2.700 8.400 0.000 11.100 22.750
26. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová 2.900 8.800 0.000 11.700 2.700 8.300 0.000 11.000 22.700
27. Albrechtová Stela 2009 Gym. kroužek ZŠ Dobřichov Kudličková 3.000 9.300 0.000 12.300 2.800 7.500 0.000 10.300 22.600
28. Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 2.900 8.600 0.000 11.500 2.600 8.400 0.000 11.000 22.500
29. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.900 8.700 0.000 11.600 2.100 8.750 0.000 10.850 22.450
30. Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.600 9.000 0.000 11.600 2.100 8.650 0.000 10.750 22.350
31. Beránková Eliška 2010 SK Hradčany Opocenska ,Lhotova, stefankova 2.900 8.900 0.000 11.800 2.700 7.700 0.000 10.400 22.200
32. Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.700 9.000 0.000 11.700 2.600 7.750 0.000 10.350 22.050
33. Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 2.900 7.900 0.000 10.800 2.600 8.600 0.000 11.200 22.000
34. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.900 8.300 0.000 11.200 2.100 8.650 0.000 10.750 21.950
35. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.850 0.000 11.650 2.600 7.500 0.000 10.100 21.750
36. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.800 7.800 0.000 10.600 2.100 9.000 0.000 11.100 21.700
37. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 2.900 8.350 0.000 11.250 2.200 7.950 0.000 10.150 21.400
38. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.000 0.000 11.000 2.200 8.100 0.000 10.300 21.300
39. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 3.000 8.300 0.000 11.300 2.100 7.650 0.000 9.750 21.050
40. Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.800 7.800 0.000 10.600 2.600 7.400 0.000 10.000 20.600
41. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.200 8.700 2.000 8.900 2.700 8.350 0.000 11.050 19.950
42. Václavková Sofie 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 10.000

zpět na detail závodu