Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 18.3.2017
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B ktg. roč. 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 9.270 0.000 14.267 5.000 8.900 0.000 13.900 28.167
2. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 9.130 0.000 14.133 5.000 9.030 0.000 14.033 28.166
3. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 9.070 0.000 14.067 28.067
4. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 9.530 0.000 14.533 5.000 8.430 0.000 13.433 27.966
5. Steinhauserová Julie 2010 BG Praha Novotná, Konečná 5.000 8.670 0.000 13.667 5.000 9.100 0.000 14.100 27.767
6. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 8.870 0.000 13.867 27.600
7. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 8.870 0.000 13.867 27.334
8. Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 8.030 0.000 13.033 26.733
9. Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 8.100 0.000 13.100 26.700
10. Cestrová Linda 2010 TJ Sokol Jaroměř Francová 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 7.770 0.000 12.767 26.634
11. Dušičková Nela 2010 BG Praha Novotná, Konečná 5.000 8.330 0.000 13.333 5.000 8.070 0.000 13.067 26.400
12. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 8.230 0.000 13.233 5.000 8.100 0.000 13.100 26.333
13. Blažková Mia 2010 BG Praha Novotná, Konečná 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 8.430 0.000 13.433 26.300
14. Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 7.730 0.000 12.733 5.000 8.300 0.000 13.300 26.033
15. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 8.270 0.000 13.267 5.000 7.470 0.000 12.467 25.734
16. Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 5.000 7.570 0.000 12.567 5.000 7.970 0.000 12.967 25.534
17. Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice Kaczorová 4.000 8.300 0.000 12.300 5.000 7.930 0.000 12.933 25.233
18. Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 6.570 0.000 11.567 5.000 7.300 0.000 12.300 23.867
19. Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 4.000 7.170 0.000 11.167 5.000 7.570 0.000 12.567 23.734
20. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 5.870 0.000 10.867 5.000 7.700 0.000 12.700 23.567
21. Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 6.430 0.000 11.433 5.000 6.870 0.000 11.867 23.300

zpět na detail závodu