Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.200 8.800 0.000 12.000 3.400 8.050 0.000 11.450 23.450
2. Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.400 8.100 0.000 11.500 2.600 8.300 0.000 10.900 22.400
3. Zakovšek Tia Pavlin 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.700 8.850 0.000 11.550 2.000 8.550 0.000 10.550 22.100
4. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 7.400 0.000 10.700 3.200 8.150 0.000 11.350 22.050
5. Komič Leontina Kečan 2005 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.800 7.850 0.000 10.650 2.000 8.200 0.000 10.200 20.850
6. Sztaraszta Zita 2006 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 3.200 6.950 0.000 10.150 2.900 7.450 0.000 10.350 20.500
7. Milanko Mina 2006 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.400 7.950 0.000 10.350 2.200 7.700 0.000 9.900 20.250
8. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.200 0.100 10.900 2.000 6.650 0.000 8.650 19.550
9. Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.100 6.800 0.000 9.900 2.200 7.350 0.000 9.550 19.450
10. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.700 6.800 0.000 9.500 2.000 7.750 0.000 9.750 19.250
10. Tajhmajster Elena 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.600 6.850 0.000 9.450 2.000 7.800 0.000 9.800 19.250
12. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 2.200 8.100 0.000 10.300 1.500 6.950 0.000 8.450 18.750
13. Marková Julie 2005 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 2.600 7.000 0.000 9.600 2.000 7.100 0.000 9.100 18.700
13. Stres Luna Pestotnik 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 1.000 7.600 0.000 8.600 1.900 8.200 0.000 10.100 18.700
15. Fekete Szófia 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 2.700 6.900 0.000 9.600 2.000 7.000 0.000 9.000 18.600
16. Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Anežka Pukyšová 2.700 6.550 0.000 9.250 1.800 6.500 0.000 8.300 17.550
17. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 6.450 0.000 8.450 2.000 6.750 0.000 8.750 17.200
18. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.200 5.200 0.000 8.400 2.500 6.200 0.100 8.600 17.000
19. Pelle Szolanzs 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 2.500 5.250 0.000 7.750 2.200 6.350 0.000 8.550 16.300
20. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.600 5.200 0.000 6.800 1.900 6.300 0.000 8.200 15.000
21. Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 1.800 7.450 0.000 9.250 1.400 4.800 0.500 5.700 14.950
22. Hannard Marie 2005 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.000 5.000 0.000 7.000 1.300 5.500 0.500 6.300 13.300
23. Kubíková Rozálie 2005 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 1.300 0.000 1.300 0.000 1.900 6.750 0.000 8.650 8.650

zpět na detail závodu