Na hlavní obsah

Zuzana Návratová


Ročník:2005
Město:Vřesina
Trenér:Dudová, El-Khairy
Oddíl: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 8.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Slečny 2006 a starší 5.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 7. Kategorie - JUNIORKY 1.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky – ročníky 2004 – 2006 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 1.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší II 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 3.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS5A (juniorky) 16.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Juniorky 12.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 4A (kadetky) 2.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ X. juniorky - volné sestavy dle ZP VS 5 B s. 15 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2003 – 2005 1.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 4.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2006 a st. 6.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 2.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - volné sestavy 8.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - povinné sestavy 2.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 1.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ kadetky 8.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 8.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 7.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ žákyně 4.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2005 a st. 5.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2005 a st. 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - II. KAT. - FINÁLE 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - II. KAT. - FINÁLE 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ I. liga - jednotlivkyně 18.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ I. Liga 6.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Žákyně B 1.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ kadetky 19.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 20.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Absolutní pořadí 16.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Žákyně 11.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 16.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 36.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga družstva 1.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ juniorky a ženy 2.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 6.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ žákyně A 1.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 12.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 40.
7.6.-8.6.2014 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ Žákyně A 33.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 42.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny