Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1

 22.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
Stáhnout výsledky

starší žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen prostná Celkem
1. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.500 8.530 0.000 11.033 2.500 9.030 0.000 11.533 22.566
2. Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.500 8.870 0.000 11.367 2.000 8.970 0.000 10.967 22.334
3. Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 8.370 0.000 10.867 2.500 8.670 0.000 11.167 22.034
4. Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 8.300 0.000 10.800 2.500 8.570 0.000 11.067 21.867
5. Mertová Lucie 2007 Sokol Postřekov Raiserová 2.500 8.070 0.000 10.567 2.500 8.730 0.000 11.233 21.800
6. Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.500 8.230 0.000 10.733 2.500 8.270 0.000 10.767 21.500
7. Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 7.830 0.000 10.333 2.500 8.600 0.000 11.100 21.433
8. Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík 2.500 7.800 0.000 10.300 2.500 8.500 0.000 11.000 21.300
8. Schötterlová Klára 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.500 8.770 0.000 11.267 1.500 8.530 0.000 10.033 21.300
10. Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 2.500 7.300 0.000 9.800 2.500 8.930 0.000 11.433 21.233
11. Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 7.670 0.000 10.167 2.500 8.070 0.000 10.567 20.734
12. Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 7.300 0.000 9.800 2.500 8.370 0.000 10.867 20.667
13. Pohlová Anna 2007 Sokol Rokycany kolektiv 1.500 8.330 0.000 9.833 2.500 8.000 0.000 10.500 20.333
14. Holotová Michaela 2006 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík 2.500 7.630 0.000 10.133 2.000 8.000 0.000 10.000 20.133
15. Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Doubravka Kozáková 2.500 7.300 0.000 9.800 2.000 8.200 0.000 10.200 20.000
15. Jebavá Eliška 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.100 0.000 9.100 2.000 8.900 0.000 10.900 20.000
17. Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.500 7.300 0.000 9.800 2.500 7.600 0.000 10.100 19.900
18. Komárková Natálie 2006 Sokol Postřekov Raiserová 0.800 8.630 0.000 9.433 2.000 8.300 0.000 10.300 19.733
19. Beková Alžběta 2007 DDM Nýrsko Karlovská 2.500 7.170 0.000 9.667 2.500 7.400 0.000 9.900 19.567
20. Bedford Eva Lily 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.100 0.000 9.100 2.000 8.030 0.000 10.033 19.133
21. Kopečná Marie 2006 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 7.570 0.000 8.567 2.000 8.530 0.000 10.533 19.100
22. Šotová Natálie 2007 DDM Nýrsko Karlovská 2.500 7.670 0.000 10.167 1.500 7.370 0.000 8.867 19.034
23. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 0.800 8.270 0.000 9.067 2.000 7.870 0.000 9.867 18.934
24. Langová Jindřiška 2007 Sokol Postřekov Raiserová 0.800 7.530 0.000 8.333 2.500 7.900 0.000 10.400 18.733
25. Jelínková Daniela 2006 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi 1.000 6.200 0.000 7.200 2.500 8.470 0.000 10.967 18.167
26. Adamová Karolína 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 7.630 0.000 8.633 2.000 6.770 0.000 8.767 17.400

zpět na detail závodu