Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Palacha

 21.1.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Všetaty
Stáhnout výsledky

V. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 9.000 0.000 12.200 3.600 8.400 0.000 12.000 24.200
2. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.100 0.000 11.900 3.700 8.500 0.000 12.200 24.100
3. Bálková Zuzana 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.433 0.000 11.933 3.500 8.000 0.000 11.500 23.433
4. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 7.333 0.000 10.833 3.800 8.700 0.000 12.500 23.333
5. Koldová Amálie 2007 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.067 0.000 11.367 3.300 8.450 0.000 11.750 23.117
6. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.433 0.000 11.033 3.100 8.600 0.000 11.700 22.733
7. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.900 0.000 10.300 3.500 8.000 0.000 11.500 21.800
8. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.900 0.000 10.500 3.900 6.700 0.000 10.600 21.100
9. Skalníková Viktorie 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.267 0.000 10.567 3.300 7.200 0.000 10.500 21.067
10. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.333 0.000 10.133 3.400 7.500 0.000 10.900 21.033
11. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 5.400 0.000 9.100 3.300 8.500 0.000 11.800 20.900
12. Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.167 0.000 9.467 3.500 7.900 0.000 11.400 20.867
13. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.067 0.000 10.067 3.600 7.100 0.000 10.700 20.767
14. Koldová Eliška 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.633 0.000 9.433 3.300 8.000 0.000 11.300 20.733
15. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 5.667 0.000 9.167 3.500 7.650 0.000 11.150 20.317
16. Kopejsková Veronika 2007 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.267 0.000 9.667 3.300 7.100 0.000 10.400 20.067
17. Šlajsová Adéla 2006 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.367 0.000 9.667 3.300 7.100 0.000 10.400 20.067
18. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.933 0.000 9.933 3.300 6.800 0.000 10.100 20.033
19. Nosková Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.633 0.000 9.333 3.400 7.050 0.000 10.450 19.783
20. Valíčková Pavla 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.033 0.000 10.233 3.300 6.200 0.000 9.500 19.733
21. Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 5.967 0.000 9.267 3.300 7.100 0.000 10.400 19.667
22. Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.133 0.000 9.433 3.100 6.900 0.000 10.000 19.433
23. Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.167 0.000 8.367 3.300 7.100 0.000 10.400 18.767
24. Pučelíková Hana 2007 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.500 0.000 9.300 3.300 6.400 0.300 9.400 18.700
25. Opršalová Tereza 2007 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 4.800 0.000 7.600 3.300 6.400 0.000 9.700 17.300
26. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 4.400 0.000 7.300 3.300 5.800 0.000 9.100 16.400
27. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr, Waraus 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 4.533 0.000 7.233 2.700 6.100 0.000 8.800 16.033
28. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.367 4.000 3.967 3.200 7.000 0.000 10.200 14.167
29. Nováková Nikol 2007 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.767 4.000 4.867 3.300 5.700 0.000 9.000 13.867
30. Lavičková Valentýna 2006 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 4.667 4.000 2.767 3.300 6.800 0.000 10.100 12.867

zpět na detail závodu